PRIHLÁŠKA

Vyberte si kurzy, workshopy, o ktoré máte záujem, vyplňte prosím formulár a pošlite nám ho. Odpovieme Vám čo najskôr. Ďakujeme.


Letný program
Pobytový kurz - maľba morskej krajiny
Kurz základy portrétnej maľby, autoportrét
Zážitkové workshopy
Harmonizačný víkend
Maliarske sympózium
Kurz Maľovanie krok za krokom
Kurz maľovania Umením k harmónii
Kurz Akvarelová maľba
Kurz Olejomaľba
Kurz Krajinomaľba
Kurz Základy portrétnej a figurálnej kresby a maľby
Mini kurzy kresby a maľby
Kurz arteterapie
Meditatívne maľovanie - individuálna arteterapia
Kurz Výroba šperkov technikou TIFFANY
Kurz spevu krok za krokom
Kurz Relaxačné techniky
Kurz/workshop Intuitívne liečiteľstvo
Kurz Kryštály a kryštaloterapie
Kurz Energie vzťahov
Kurz Meditácia krok za krokom
Modrá Planéta
ZIV ateliérTýmto potvrdzujem, že beriem na vedomie informácie o spôsobe spracúvanie mojich osobných údajov uvedených v tomto registračnom formulári v rozsahu informácií uvedených v informačnom dokumente Informácie o spracovaní osobných údajov, a že súhlasím so Všeobecnými podmienkami poskytovania aktivít zo strany Združenia pre integrálne vzdelávanie.


Týmto dobrovoľne udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári za účelom zasielania newsletterov resp. pozvánok a správ reklamného charakteru a správ elektronickej pošty podľa § 3 ods. 3 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame a § 62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách e-mailom na všetky vzdelávacie podujatia organizované Združením pre integrálne vzdelávanie po dobu 5 rokov od udelenia súhlasu. Tento súhlas je možné písomne kedykoľvek odvolať na webovej stránke www.ziv.sk alebo zaslaním správy elektronickej pošty na adresu: ziv@ziv.sk. Zároveň potvrdzujem, že beriem na vedomie dokumente Informácie o spracovaní osobných údajov.