Kurz Relax mentalizmus

Základy klasického mentalizmu, relaxačné techniky, koncentrácia a vizualizácia,mentálna a emocionálna energia, sila mysle a kreatívna vizualizácia.

   

KURZ RELAX MENTALIZMUS — kombinácia relaxačných techník a klasického mentalizmu (4h)


CENA: 100 eur (4h)
LEKTOR: Ing. Iveta Slobodníková, lektorka s dlhoročnou praxou v oblasti meditácií, rozvoja vedomia a terapií umením, autorka meditačného systému Modrá planéta, autorka kníh vydaných doma aj v zahraničí. "Sedem krokov k Šťastiu - vesmírna hra" Ikar 2004 SR, "Meditatives Pendeln" Konigsfurt Urania 2008 Nemecko, " Modrá planéta - Malá kniha o veľkých meditáciách" ZIV 2012 SR. MIESTO: ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa). PRIHLÁŠKY: 
Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a rezervovať si miesto zálohovou platbou.
ziv@ziv.sk,0903 110 228, 0905 255 585
Web prihláška

INFO o KURZE: Techniky relaxácie, dýchanie, uvolnenie tela a mysle. História klasického mentalizmu, veda a výskum, nové prístupy a techniky, relaxačné techniky a techniky klasického mentalizmu, koncentrácia, vizualizácia, mentálna a emočná energia v tvorbe reality, kvantový vesmír, holografický vesmír, zákon príťažlivosti. Štvorhodinový kurz obsahuje relaxačné techniky, mentálne cvičenia a techniky klasického mentalizmu pre rozvoj koncentrácie, vizualizácie, kreativity a psychickej sily.

Kurz rozvíja duševné a mimozmyslové schopnosti, naučí myseľ koncentrovať, techniky vizualizácie, mentalizmu a tvorby reality, ako ovládať svoju myseľ a preladiť emócie, zamerať mentálnu a emocionálnu energiu na dosiahnutie želanej reality. Je vhodný pre každého aj manažérov, rozvíja manažérske zručnosti softskills. Infolinky: 0903 110 228, 0905 255 585, ziv@ziv.sk

 Z obsahu:

  • relaxačné techniky, uvoľnenie mysle, ako dosiahnuť stav hlbokej relaxácie
  • história a súčasnosť mentalizmu, noetická veda, výskum vedomia
  • mentalizmus a tvorba reality, metódy, techniky a postupy
  • nácvik koncentrácie, vizualizácie, prenos myšlienok a obrazov, premietanie vedomia, zameranie psychickej a emočnej energie a iné cvičenia pre rozvoj psychickej sily
  • techniky kreatívnej vizualizácie, kvantový vesmír

Absolventov pozveme na špeciálne workshopy ako formu vyššieho vzdelávania. Doporučujeme aj zážitkové workshopy MP

Fantázia a tvorivosť sú prirodzené vlastnosti dieťaťa. Každé dieťa verí, že môže byť, čím chce a vie si to aj predstaviť. Z histórie sú známe mnohé geniálne osobnosti s fantáziou, ktoré pomohli pokroku v dejinách ľudstva. Ako sa dá pozitívne tvoriť a ovplyvňovať realita? Každou svojou myšlienkou, každou predstavou a emóciou, aj negatívnou, tvoríme vlastnú realitu. Náš život odráža naše myšlienky a pocity. Ak poznáme zákonitosti vesmíru, počúvame hlas svojho srdca a vieme tvorivo používať svoju myseľ, môžeme žiť aktívne a šťastne. Stačí sa na chvíľu vrátiť do detstva, do sveta fantázie, vedieť si predstaviť, čo vlastne chceme a po čom túžime, podporiť tento obraz emóciou radosti, hnacou silou reality e - motion je energia pohybu, akoby sa to už udialo a očakávať pozitívne zmeny v našom živote. Vizualizácia a svet obrazov sú základným jazykom duchovného sveta.

Viac o tejto téme sa môžete dozvedieť na kurze aj v knižke Sedem krokov k šťastiu - vesmírna hra, autorky Ivety Slobodníkovej (Ikar 2004).

TERMÍNY kurzu: 25.8 (16:00-20:00), 12.9 (17:00-21:00)
CENA: 100 eur (4h)
LEKTOR: Ing. Iveta Slobodníková, lektorka s dlhoročnou praxou v oblasti meditácií, rozvoja vedomia a terapií umením, autorka meditačného systému Modrá planéta, autorka kníh vydaných doma aj v zahraničí. "Sedem krokov k Šťastiu - vesmírna hra" Ikar 2004 SR, "Meditatives Pendeln" Konigsfurt Urania 2008 Nemecko, " Modrá planéta - Malá kniha o veľkých meditáciách" ZIV 2012 SR.
MIESTO: ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)

PRIHLÁŠKY: 
Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a rezervovať si miesto zálohovou platbou.
ziv@ziv.sk,
0903 110 228, 0905 255 585
Web prihláška

späť na hlavnú stránku