Kurz Kryštály a kryštaloterapie

Pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o polodrahokamoch, ich sile, histórii a používaní, o kameňoch vekov, nového veku, drahých, zváštnych kameňoch, amuletoch, základných zostavách kryštaloterapie, čírych kryštáloch a kryštálovom orákule.

 Kryštály sú zhmotnenou energiou zeme a kozmu, sú krásne a liečivé pre telo aj dušu. Ich jemné harmonické magnetické pole vyladí organizmus, psychiku aj emócie, uvolní od bolestí.  Účinok kryštálov je stáročiami overený a znalosti o nich patria medzi klenoty empirického poznania ľudstva.

 

Obsah kurzu Kryštály a kryštaloterapie  (4h)

Ríša minerálov, ako vznikajú a rastú kryštály, kamene vekov (ametyst, citrín, ruženín, malachit, lazurit, azurit, záhneda, sodalit, acháty, heliotrop, turmalín, obsidián, tigrie oko, akvamarín a ďalšie) a ich účinky, starostlivosť o ne, terapeutické využitie a základné liečivé zostavy pre každého. Špeciálne kamene (ochranné, osobné, meditačné, univerzálne liečivé).  Kamene nového veku, drahé kamene, zvláštne kamene, číre kryštály a kryštálové orákulum.Číre kryštály a ich špeciálne použitie, ďalšie zvláštne kryštály (lazurit, mesačný kameň, slnečný kameň, rodonit, avanturín, unakid a iné), drahé kamene a ich účinky (zafír, topaz, diamant, rubín, opál, smaragd, zirkón). Kamene nového veku a kamene zmien (kunzit, fluorit, celestín, angelit, labradorit, kyanit-disten, ametrín, serafinit, čaroit, jaspisy, selenit, larimar a iné), kryštálové liečebné zostavy, kryštálové orákulum (je sada kariet, ktorú si môžete zakúpiť na mieste alebo aj sadu kamienkov po objednávke). Praktické ukážky a skúsenosti z praxe.

                                                                                                    

WORKSHOP Kryštály —   (2h,14:00-16:00) volne nadväzuje na kurz, možnosť vyskúšať si všetky liečivé zostavy, dvojhodinová relaxácia s kryštálmi ponúka jedinečný zážitok. Na workshop sa môžete prihlásiť aj bez účasti na kurze. Počet účastníkov max.5, preto je potrebné včas sa prihlásiť a rezervovať si miesto.

CENA: 80 eur (4h)/kurz, 30 eur (2h)/workshop
LEKTOR: Ing. Iveta Slobodníková, terapeutka a lektorka s vyše 20-ročnou praxou v oblasti
MIESTO: ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)

PRIHLÁŠKY:  
Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a rezervovať si miesto zálohovou platbou.
ziv@ziv.sk
0903 110 228, 0905 255 585
Web prihláška

späť na hlavnú stránku

Doporučujeme zážitkový workshopč.9  Kryštály a kryštaloterapia (2 hodiny). infoJedinečný zážitok hlbokej relaxácie s kryštálmi. Každý účastník si prakticky vyskúša silu kryštaloterapie. Prostredníctvom kryštálov je možné naladiť sa na univerzálny zdroj vesmírnej energie a nechať na seba pôsobiť ich špecifickú energiu vyplývajúcu z ich harmonickej kryštálovej mriežky, tvaru a farby.  Zážitkový workshop pre každého s využitím liečivej sily minerálov.  Vhodný nielen pre absolventov kurzu Kryštály a kryštaloterapia, ale aj pre nových záujemcov. Kryštály sú zhmotnenou kozmickou energiou, darom matky Zeme, sú zdrojom energie, krásy, poučenia a potešenia pre ľudstvo. V skupine je max. 5 účastníkov.

TERMÍNY workshop: pripravujeme (18:00 - 20:00)
CENA workshopu: 30 eur
LEKTOR:  Ing. Iveta Slobodníková, lektorka a terapeutka s vyše 20-ročnou praxou v oblasti
MIESTO: ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)

PRIHLÁŠKY
Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a rezervovať si miesto úhradou kurzovného.      ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0903110 228, 0905 255 585
Web prihláška
 

Krátka reportáž s lektorkou kurzu Ivetou Slobodníkovou o litoterapii, starej terapii kameňmi a kryštálmi, ktorú pripravila Soňa Müllerová v Dámskom klube na STV v septembri 2014. Pozrite si VIDEO (reportáž nájdete v 53 min. a 53 sekunde).

Publikácia Kryštálové orákulum

 
sada 31 kariet v priesvitnom obale                      sada 31 kamienkov v ozdobnom púzdre

Kryštálové orákulum je sada 31 kariet, ktoré slúžia na komunikáciu s podvedomím (je zrkadlom nášho vedomia, ponúka našu vnútornú múdrosť), spolu s návodom ako ich používať. K tejto kartovej sade si môžete objednať aj sadu kamienkov, práca s ktorou ponúka výnimočný, intenzívny a inšpirujúci zážitok. Prípadne si môžete aj sami zozbierať a vytvoriť svoju vlastnú sadu kamienkov. Aké kamienky orákulum obsahuje sa môžete dozvedieť  na kurze Kryštály a kryštaloterapia II. Na dvojhodinovom workshope kryštálového orákula sa zase naučíte ako kamienky vo svojej sade rozoznať, ako ich pouzívať v rôznych výkladoch. Sada kariet: 30 eur, sada kamienkov: 50 eur (obsahuje aj surové drahokamy ako rubín, smaragd, topáz)
Autorkou publikácie je Ing. Iveta Slobodníková a vydalo ju združenie ZIV v decembri 2011.

Objednávky: ziv@ziv.sk, 0905 255 585
Pri kúpe orákula poskytujeme bezplatnú konzultáciu, takisto ponúkame 2-hodinový komplexnejší skupinový workshop, na ktorý sa treba objednať. Sadu kariet si môžete zakúpiť priamo na kurze či v sídle ZIV (Trenčianska 53), sadu kamienkov je potrebné si pred kúpou dopredu objednať.
 

Krátka reportáž s lektorkou kurzu Ivetou Slobodníkovou o litoterapii, starej terapii kameňmi a kryštálmi, ktorú pripravila Soňa Müllerová v Dámskom klube na STV v septembri 2014. Pozrite si VIDEO (reportáž nájdete v 53 min. a 53 sekunde).

Fotogaléria