Kurz Energie vzťahov

Vzťahy z psychologického a energetického hľadiska, rodinné energetické vzorce a ich vplyv na súčasné vzťahy, typy pováh a ich prejavy, návody na to, ako emocionálne uzdraviť seba aj svoje vzťahy, ochrana energie, nevyhnutné zmeny v štruktúre vzťahov.

CENA kurzu: 80 eur 
LEKTOR: Ing. Iveta Slobodníková, terapeutka a lektorka s vyše 20-ročnou praxou v oblasti
MIESTO: ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)
PRIHLÁŠKY
Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a rezervovať si miesto zálohovou platbou.
ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0903 110 228, 0905 255 585
Web prihláška

späť na hlavnú stránku

INFO o KURZE: Vzťahy sú v našom živote najdôležitejšie. Niečomu nás vždy učia. Sú vzťahy, ktoré nás podporujú, dávajú nám pocit istoty, alebo nám nastavujú zrkadlo, či učia nás byť silnými a vážiť si svetlo v nás, vážiť si samých seba, vedieť odmietnuť násilie a manipuláciu. Vzťahy nás učia aj zodpovednosti za svoj život, odmietnuť to, čo nechceme, a prijať, to, čo s nami ladí. Nepodporovať zlo uhýbavým postojom. Učia nás Iáske, spolucíteniu, odpúšťaniu a milovaniu. Kde inde ako vo vzťahoch s inými ľuďmi by sme sa toto všetko mohli naučiť? Svet je školou duší, preto budujme predovšetkým duchovné vzťahy.

Cesta k dobrým vzťahom vedie cez pochopenie vyššieho zmyslu života, porozumenie, ochotu učiť sa a byť aj zraniteľní. Musíme sa naučiť milovať ľudí takých, akí sú, a nie takých, akých ich chceme mať, a zároveň nosiť v sebe ich dokonalý obraz. Je to ten najväčší dar, aký im môžeme dať, pretože im pomáhame priblížiť sa k ideálu. 

 Kurz obsahuje prednášky s praktickou časťou a ponúka informácie,  ktoré umožňujú pochopiť energetický obsah a posolstvo vzťahov, vzájomnú výmenu energie vo vzťahoch, ako ich zlepšiť, upraviť, riešiť problémy, ako sa chrániť pred odčerpávaním a stratou životnej energie, čo a ako robiť, keď je nutná zmena, ako pochopiť konanie iných ľudí a ako reagovať na rozličné situácie. Ponúka možnosť pochopiť svoje reakcie aj reakcie iných a zlepšiť svoje vzťahy. Je kľúčom k tajomstvu lásky a vzťahov.

Z OBSAHU

Energie vzťahov (4h)
Vzťah k sebe samému, rodinné energetické vzorce, uzdravenie vnútorného dieťaťa a techniky ochrany energie
                      Vzťah k sebe k samému, uzdravenie vnútorného dieťaťa, energetické rodinné vzorce, vnútorná sila a zodpovednosť za svoj život, vzťah medzi psychikou, emóciami a fyzickým telom, životná energia a rytmus života, ako prebudiť vôľu a rozvíjať svoje schopnosti, talenty, sebaúcta a sebadôvera, čo môžme čítať z tváre, zmysly - prahy duše, ochrana energie vo vzťahoch a riešenie problémov, pracovné, sociálne, priateľské vzťahy,  biorytmus vzťahov, tvorivosť a úspech.                                                           Všetko o partnerských vzťahoch z psychologického a energetického hľadiska, techniky liečenia vzťahov a riešenia problémov. Partnerské vzťahy, akej povahy je vzťah z karmického hľadiska, vyšší zmysel vzťahov, ako milovať bez nebezpečenstva pre iných aj pre seba, pasce ega, energetické vzorce používané vo vzťahoch, konštruktívne riešenie a predchádzanie konfliktov, rodinné vzorce a myšlienkovo emočné schémy, základná životná energia, rozlišovanie medzi partnerstvom a priateľstvom, liečenie vzťahov, energetická a verbálna komunikácia, únik, odčerpávanie a ochrana energie vo vzťahoch, vývoj vzťahov a potenciálne krízy a ako im predchádzať, prekonať ich, zmeny štruktúry vzťahov a partnerského spolužitia v novej dobe, láska ako prasila vesmíru. Praktická časť – mentálne cvičenia a meditácia.

Absolventi kurzu môžu pokračovať vyšším stupňom formou špeciálnych workshopov, na ktoré ich pozveme pozvánkou s termínom.

TERMÍNY: 10.6 (4h,9:00-13:00), CENA kurzu: 80 eur 
LEKTOR: Ing. Iveta Slobodníková, terapeutka a lektorka s vyše 20-ročnou praxou v oblasti
MIESTO: ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)

PRIHLÁŠKY
Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a rezervovať si miesto zálohovou platbou.
ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0903 110 228, 0905 255 585
Web prihláška

Zážitky z kurzu

Dobry den pani Slobodnikova,

velmi pekne dakujem za oba kurzy, na ktorych som vcera bola. Boli pre mna velkym prinosom a bolo to nieco, na co som velmi davno chcela ist a ani som nevedela, ze to existuje... a nejako sa mi to priplietlo do cesty. A kedze verim, ze veci, ktore clovek potrebuje, mu tak nejako prichadzaju do cesty same, tak som sa velmi potesila a s radostou prihlasila na tie kurzy.

Bola som velmi prijemne prekvapena, ze tie kurzy boli vedene naozajstnou odbornickou. Mam pocit, ze v dnesnej dobe rastie mnozstvo pseudoodbornikov ako hub po dazdi – a to v akejkolvek oblasti: ezoterika, fotografia, financne poradenstvo, psychologia... a ked s takymito ludmi sedite, velmi rychlo si uvedomite, ze to je strata casu. Pretoze mam narocnu pracu a male dieta, svoj volny cas si velmi vazim a viem ho ohodnotit a preto ma strata casu aj „boli”. Vcera to rozhodne strata casu nebola, za co by som Vam chcela velmi podakovat a urcite na Vas nasmerujem svojich znamych, ktori su takymto veciam otvoreni. Este raz dakujem velmi pekne a budem sa tesit na dalsie stretnutie!  pani Michaela z Bratislavy

 

späť na hlavnú stránku