ZÁŽITKOVÉ WORKSHOPY

Zážitkové workshopy meditačného systému Modrej Planéty pre každého, meditačné a relaxačné techniky, regenerácia a ozdravenie, uvoľnenie blokov mysle a preladenie emócií. Energie kryštálov, farieb, zvuku, kreativita a vizualizácia.

     

Zážitkové workshopy MODREJ PLANÉTY

Zážitkové workshopy meditačného systému Modrej Planéty rozvíjajú vaše talenty a mimozmyslové schopnosti Ak vás workshop zaujme, môžete pokračovať kurzom. Systém Modrá Planéta ponúka ku každému kurzu aj workshopy. Viacero typov workshopov s rôznym zameraním od meditácií, cvičenia, kozmetiky, raw stravy až po vizualizačné a meditačné koncentračné techniky a kreatívnu vizualizáciu. Každý si môže vybrať pre seba ten najlepší, absolvovať ich môžete v akomkoľvek poradí a koľko krát budete chcieť a vždy sa dozviete niečo nové. Tento typ workshopov nájdete jedine v ZIV,  jednej z najstarších škôl v oblasti rozvoja kreativity, vedomia a osobnosti v SR.  ZIV to je relaxácia, zábava aj vzdelávanie, jedinečné autorské kurzy.

Zážitkové workshopy sú zostavené pre začiatočníkov aj pokročilých s troškou teórie. Sú otvorené pre každého, kto má záujem Pokračovať môžte ktorýmkoľvek kurzom a vybrať si z nášho programu..

Konajú sa v galérii ZIV (Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov). Počet účastníkov je obmedzený kapacitou galérie, preto si včas rezervujte miesto. Vedú ich profesionálni lektori ZIV.

 

č. 1 Workshop Energetické cvičenie pre zdravie

Jednoduchá zostava na revitalizáciu fyzických síl pre zaneprázdnených a unavených ľudí. Cvičenie Päť Tibeťanov, Isha Kriya joga, biotanec, uvoľňujúce cvičenia na chrbticu, správne dýchanie a zameranie mysle pri cvičení. Naučíte sa zostaviť si vlastné ranné cvičenie pre krásnu postavu, zdravie a silu a jednoduchú relaxačnú meditáciu pre zvýšenie úrovne energie. Pre ženy aj mužov.

Termín: pripravujeme (18:00 - 20:00)
Cena: 30 eur
 

č. 2  Workshop 20 ranných minút, ktoré vám nastavia celý deň - novinka

Dvadsať magických ranných a dvadsať večerných minút, ktoré vám môžu zmeniť celý život. Psychika a ranná meditácia, cvičenie, rituály, energia pre zdravie a vitalitu po celý deň - smoothies, zeleninové džúsy. Tajomstvo mladosti a dlhovekosti, — kozmetika, dýchanie, strava, psychika a relaxácia, špeciálny typ meditácie pre omladenie tela.
Tajomstvo nastavenia psychiky a emócií počas prebúdzania sa. Rady a typy pre praktické, rýchle ranné cvičenia na rozprúdenie krvi a toku energie pre každého, význam živej surovej stravy a jej vplyv na zdravie a vitalitu, typy na rýchlu prípravu raw stravy, cvičenie podľa prastarej jogy, energetické mudra rituály podľa Druidov a iné - to najlepšie z najlepšieho. Dozviete sa prečo je pohyb, voda a energeticky čistá strava základom života na zemi, aj to, ako je dôležité správne dýchať, aby ste s minimálnou námahou dosiahli maximálny efekt, prečo treba zaradiť surovú stravu do svojho jedálnička a ako na to. O typoch stravovania a ich účinkoch na zdravie, o vegetariánstve, vegánstve, vitariánstve, pránickom dýchaní a mnohom inom.

I. Ukážky rýchlej prípravy surovej stravy pre silu, zdravie a vitalitu.

II. Príprava vlastnej prírodnej kozmetiky, dozviete sa o používaní prírodných prostriedkov bez chémie a sami si pripravíte svoj pleťový olej a vodu, vlasový olej, zubnú pastu a iné, ukážky s praktickým využitím prírodných zdrojov.

Termín: pripravujeme (18:00 - 20:00)
Cena: 30 eur
 

č. 3  Workshop Zdravie, mladosť, sila - novinka

Workshop s využitím jedinečných meditačných mentálnych techník a unikátnej meditácie pre omladenie tela a upevnenie fyzického a  psychického zdravia a sily. Využitie mentálnej koncentrácie a vizualizácie na omladenie organizmu, pre zdravie a dlhovekosť.

Hlboká relaxácia a vizualizácia spolu s technikou vyladenia emócií a tvorby obrazov, v súlade s tokmi energie, prebúdza samoliečivé a regeneračné sily organizmu, pôsobí omladzujúco, prináša vitalitu, zdravie, krásu a  predlženie biologického veku . Tajomstvo mladosti a dlhovekosti. Aj o tom, ako sa starať o svoje telo, praktické rady - výživa, minerály, detoxikácia, kozmetika, dýchanie, strava, psychika a relaxácia, prirodzený životný rytmus, špeciálny typ meditácie pre omladenie, ozdravenie a revitalizáciu.

Termín: 11.10. 2017 (18:00 - 20:00)
Cena: 30 eur
 

č. 4  Harmonizačný frekvenčný workshop - farby a zvuky

Workshop je príjemným zážitkom farebnej a zvukovej uzdravujúcej a oživujúcej energie, harmonizácie tela, mysle a emócií. Jedinečný zážitok pôsobenia frekvencie farby, hudby a zvuku na psychiku, emócie a telo, ladenie organizmu zvukom a vlastným hlasom. Tibetské zvonce, bubny a rytmus, energia a vibrácia vlastného hlasu a ako si pomôcť pri zdravotných problémoch smerovaním vibrácie na určité miesta svojho tela, ako sa vyladiť vlastným hlasom jednoduchými tónmi, spievaním mantier alebo nástrojmi s čistými tónmi.

Človek je ako citlivý krásny hudobný nástroj a všetok okolitý svet vibrácií, harmonických aj disharmonických na neho priamo vplýva. Workshop rozvíja vedomie, jasno cítenie a vnímanie frekvencií zvuku a farieb, intuíciu a schopnosť vnímať široké spektrum farieb, zvukov a ich vibrácie. Je vhodný pre každého. Ľuďom, ktorí sa venujú dizajnu, umeniu a estetike, hudbe a spevu, pomôže rozvíjať farebné videnie a citlivosť na čisté tóny.
Dozviete sa o sile a frekvencii farieb a zvuku a ich vplyve na psychické, emocionálne aj fyzické zdravie človeka. Naučíte sa vnímať energie farieb svetla a zvuku, základné techniky farebnej terapie, ako a kedy sa dajú použiť, o význame farieb pre zdravie, vyskúšate si mentálnu farebnú terapiu a zostavíte si farebný obraz vlastnej energie.

Termín: pripravujeme (18:00 - 20:00)
Cena: 30 eur

č. 5  Workshop Prebúdzanie ženskej sily

Ako prebudiť svoju ženskú silu a čo k tomu potrebujeme, posvätné ženstvo, psychológia archetypov ženy, ako si nájsť partnera či zlepšiť súčasný vzťah, založiť si rodinu, byť sama sebou - ženou nového veku, objaviť svoju skrytú silu. Praktické rady, cvičenia a meditácie. Harmonizácia emocionálnej sily ženskej energie. To pravé pre dobré vzťahy a prebudenie vnútornej sily ženy. Jedinečný zážitok z kontaktu so sebou samou a svojou vnútornou silou. Najmä pre ženy, ale aj pre odvážnych mužov, ktorí chcú viac rozumieť ženám.

Termín: pripravujeme (2h)
Cena: 30 eur
 

č. 6  Workshop Vyjadrenie Božskej krásy – pre mužov aj ženy

Posvätné mužstvo a posvätné ženstvo, archetypy muža a ženy, úloha muža a ženy v rodine a vo vzťahoch, pochopenie odlišností, jedinečností  a potreby ukončenia odvekého boja pohlaví, a ako je možné namiesto boja vniesť harmóniu a úctu do vzťahov mužov a žien. Nová doba prináša zmeny aj vo vzťahoch, o to viac je dôležité uvedomiť si podstatu energie páru, nájsť spojenie so silami života a kozmu. Ako si navzájom rozumieť a zharmonizovať dva odlišné svety. Rady, cvičenia a meditácie. Jedinečný zážitok prebudenia vlastnej vnútornej sily a vzájomnej úcty. Pre mužov, ženy, manželov aj páry.

Termín: pripravujeme (2h)
Cena: 30 eur
 

č. 7  Workshop ENKAUSTIKA - maľovanie voskami

Ako farbiace médium sa používa roztavený vosk, ktorý sa pomocou enkaustickej žehličky nanáša na špeciálny lesklý papier, po zvládnutí základov aj na textil, drevo, či sklo. Pri maľovaní žehličkou môžeme meniť štruktúry, vzory donekonečna, so zámerom alebo za pomoci náhody, pri každom pohybe žehličkou na papieri vzniká nový obrázok. Inšpirované starobylou technikou Egypta. Naučíte sa ako si vyrobiť pozdrav, či pohľadnicu, abstraktné obrázky aj krajinky. Už po prvých ťahoch žehličkou vznikajú nádherné žiarivé obrazy. Je to výborný relax, hra s farbami, zábava. Táto technika je vhodná pre všetkých - rozvíja tvorivosť a fantáziu.

Workshop je otvorený pre začínajúcich aj pokročilých, ktorí môžu pokračovať vyspelejšími technikami - maľovanie enkaustickým perom s rôznymi násadkami, teplovzdušnú pištoľ a tvorbu potlačí a koláží. Novým podkladom na maľovanie je podľa záujmu plátno, sklo, drevo alebo textil, prípadne papier väčších formátov. Vedie certifikovaná lektorka pre enkaustiku.  Fotogaléria z workshopov

Termíny: 26.9. 2017 (18:00 - 20:00) téma: Enkaustická koláž s jesennými listami
Cena: 30 eur (všetok materiál je v cene)
 

č. 8  Workshop Muzikoterapia pre každého

Pod vedením hlasovej pedagogičky, multižánrovej opernej speváčky a klaviristky sa naučíte rytmickému spievaniu s odozvou hry na Orffove nástroje – bubny, brnkacie nástroje, kastanety, rumba gule a iné. Improvizujú sa jednoduché melódie a vytvára sa spoločná a jedinečná skladba. Každý účastník má svoj vlastný, netradičný hudobný nástroj a zapája sa do spoločnej skladby rytmickým hraním na nástroje a spievaním jednoduchej melódie – podľa svojej voľby a nálady. Relaxácia spojená s hravým a voľným objavovaním sveta hudby a rozvíjaním tvorivosti a muzikality. Je vhodná pre každého, aj pre ľudí, ktorí si myslia, že nemajú hudobný sluch. Cit pre rytmus aj hudobný sluch sa dá správnym vedením rozvinúť. 

Muzikoterapia pomáha odbúrať trému, stres a pomôže nájsť odvahu spievať a hrať, zabávať sa v skupine neznámych ľudí, cítiť sa uvoľnene v akejkoľvek spoločnosti, pretože podporuje sebaúctu, uvoľňuje zábrany, prebúdza radosť a pocity spolupatričnosti, ponúka nevšedný zážitok.

Termíny: pripravujeme (2h)
Cena: 30 eur
 

č. 9  Workshop Kryštály a kryštaloterapie

Kryštály a dokonalá relaxácia, jedinečný zážitok hlbokej relaxácie s kryštálmi                                                                                                                     
Každý účastník si prakticky vyskúša silu kryštaloterapie. Prostredníctvom kryštálov je možné naladiť sa na univerzálny zdroj vesmírnej energie a nechať na seba pôsobiť ich špecifickú energiu vyplývajúcu z ich harmonickej kryštálovej mriežky, tvaru a farby.  Zážitkový workshop pre každého s využitím liečivej sily minerálov. Vhodný nielen pre absolventov kurzu Kryštály a kryštaloterapia, ale aj pre nových záujemcov. Kryštály sú zhmotnenou kozmickou energiou, darom matky Zeme, sú zdrojom energie a informácií pre ľudstvo, krásne a liečivé pre telo aj dušu. Max. počet účastníkov je 5.

Termíny: pripravujeme (18:00 - 20:00)
Cena: 30 eur
 

Workshop č. 10  Klasický harmonizačný meditačný workshop Modrej planéty

Klasický meditačný workshop. Meditačné a relaxačné techniky systému Modrej Planéty na harmonizáciu vnútornej energie, energie mysle, emócií a tela, techniky videnia aury a energií. Modrá planéta je ucelený autorský systém osobného rozvoja, ktorý obsahuje kurzy, prednášky, terapie umením - muziko a arte terapie, workshopy. Workshop je vhodný pre každého, pokročilých aj úplných začiatočníkov a všetkých záujemcov o klasickú meditáciu aj meditáciu s vizualizáciou a hudbou. Ak sa vám meditácia páči, všetko o nej, jej typoch, spôsoboch, technikách, rituáloch a možnostiach, kreatívnej tvorbe reality aj o vesmírnych zákonoch sa dozviete na kurzoch rozvoja vedomia Modrej planéty a mini seminároch Modrej planéty. Workshopy môžete opakovať viackrát, vždy zažijete a dozviete sa niečo nové. 

Termín: pripravujeme (2h)
Cena: 30 eur
 

č. 11  Meditačný workshop Láska je kľúč - novinka

Najkrajšie meditácie Modrej Planéty, jedinečný zážitok hlbokej relaxácie s meditáciou.                                                          
Láska je svetlo, ktoré prináša radosť. Keď sa rozsvieti vnútro človeka, je to ako keď sa znovu narodí. Meditácie na otvorenie srdečnej čakry a nájdenie zdroja svojej vnútornej sily. Špeciálny program pripravený pre priaznivcov Modrej planéty a pre všetkých záujemcov o meditácie v období frekvenčného vzostupu ľudstva a planéty.

Termín: pripravujeme (18:00 - 20:00)
Cena: 30 eur
 

č. 12 Meditačný workshop Uzdravenie vnútorného dieťaťa, Otváranie hojnosti - novinka   

Workshop pozostávajúci z troch meditácií - Uzdravenie vnútorného dieťaťa a prebudenie vlastnej sily, Vzťah k sebe samému a Rituál otvárania hojnosti                                       
Vzťah k sebe samému a ako vnímam svet, meditácie na nastavenie želanej reality a zvýšenie osobnej sily, rozvoj osobnosti a rituál otvárania hojnosti. Meditácie a praktické cvičenia pre každého, kto má aspoň základnú meditačnú prax, vie sa uvolniť a vizualizovať, prípadne absolvoval minimálne 2 cykly kurzu Meditácia krok za krokom alebo Kurz Modrá planéta - cesta k svetlu, alebo navštevuje mini semináre Modrá planéta, aby porozumel obsahu a bol schopný uvoľnenia a naladenia na vnútorné liečenie. Intenzívny praktický workshop s krátkym vysvetlením k cvičeniam.  Pre tých, ktorí prekonali traumy v detstve a majú pocit, že sa potrebujú a chcú viac a dlhšie venovať uzdraveniu vnútorného dieťaťa, je určený intenzívny workshop č.14 Uzdravenie v nútorného dieťaťa, zameraný výlučne na uzdravenie vnútorného dieťaťa.

Termín: pripravujeme (18:00 - 20:00)
Cena: 50 eur
 

č. 13 Meditačný workshop - rituál Vortex

Úvod do energií vortexu, vysvetlenie anomálií elektromagnetických polí na zemi (prečo tu fyzikálne zákony neplatia), miesta vortexu rozmiestnené po celom svete a rituál vortexu. Vyššia forma meditácie pre pokročilejších. Workshop je určený pre absolventov ZIV kurzov, mini seminárov a workshopov Modrej planéty a kurzov meditácie, ktorí absolvovali minimálne 2 cykly kurzu Meditácia krok za krokom, mini semináre MP alebo intenzívne kurzy Modrá planéta - cesta k svetlu, pravidelne meditujú. Je otvorený aj pre všetkých záujemcov o špeciálny rituál vyššej formy meditácie s pokročilejšími znalosťami a meditačnou praxou. Maximálne 10 ľudí v skupine. 

Termín: pripravujeme 
Cena: 50 eur
 

č. 14  Workshop Uzdravenie vnútorného dieťaťa

Workshop je určený ľuďom, ktorí sa chcú o sebe niečo dozvedieť a pochopiť, prečo sa napriek snahám nedarí dosiahnuť svoje ciele, ako sa zbaviť blokov podvedomej mysle a otvoriť sa prijímaniu hojnosti života, objaviť svoju jedinečnosť. Uzdravenie vnútorného dieťaťa je základom liečby pri akýchkoľvek zdravotných problémoch. Emócia je energia pohybu - energy motion, je to naša sila a spolu s myšlienkami tvorí našu realitu.

Odporúčame absolvovať tento workshop viackrát podľa potreby  a Kurz energie vzťahov .

Psychológia vnútorného dieťaťa, podvedomé presvedčenia a emočné spomienky a ich dopad na náš život v dospelosti, praktická meditácia a mentálno - emočné cvičenia, práca s vlastným tieňom a strachom, preladenie. Kontakt so svojou najvnútornejšou podstatou, odhalenie a liečenie skrytých emočných tráum a nevedomých bytostných presvedčení, ktoré blokujú náš úspech a prežívania šťastných pocitov a ich preladenie. Zmyslom ľudského života je spoznať sám seba a vesmír, objaviť a používať svoje talenty pre dobro svoje a všetkého života a dospieť k trvalým pocitom mieru a šťastia. Uzdravenie vnútorného dieťaťa v nás je začiatkom krásnej budúcnosti.     

Termín: 10.10  (18:00 - 20:00)
Cena: 30 eur
 

č. 15 Workshop Kreatívna vizualizácia - novinka

Klasický mentalizmus a techniky kreatívnej vizualizácie, kvantový vesmír a zhmotňovanie, prakticky s troškou teórie :-)                                                                 
O pôsobení vesmírnych zákonov v hmote a praktické precvičovanie techník mentalizmu a kreatívnej vizualizácie. Vyprázdnenie mysle, vizualizácia, koncentrácie, zhmotňovanie a tvorba reality. Dozviete sa všetko, čo potrebujete k usmerneniu psychickej a emočnej energie a duševných síl k naplneniu želanej reality. O tom, ako tvoríme svoju realitu. Workshop nadväzuje na kurz Mentalizmus v praxi, ale je vhodný aj pre každého, kto chce skúsiť pochopiť tajomstvá mysle a pohybu energie.

Termín: 30.10  (18:00 - 20:00)
Cena: 50 eur
 

č. 16 Workshop Muzikoterapia Sound Healing - novinka

Workshop muzikoterapie vedený v troch jazykoch, v anglickom, nemeckom a slovenskom, pre všetkých záujemcov o liečenie čistými frekvenciami zvuku a ľudského hlasu s troškou spievania krásnych melódií starobylých chants.                                                                 
Je vhodný aj pre každého, kto chce skúsiť pochopiť tajomstvá zvuku, ľudského hlasu a energie.

Termín: 30.9.  2017 (18:00 - 20:00)
Cena: 50 eur

 

Ak sa vám workshopy páčia, môžete si vybrať ďalšie kurzy, na ktorých sa dozviete všetko z teórie aj praxe k danej téme.

Ideálne pre absolventov je pokračovať kurzom Mentalizmus v praxi - Energie mysle a emócií, kurzom Meditácia krok za krokom a kurzami Modrej planéty,  kurzom Kryštály a kryštaloterapie, kurzom Energie vzťahov alebo ktorýmkoľvek z našich báječných kurzov :-).  

Workshopy sa konajú v príjemných  priestoroch galérie ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov. mapa
 

PRIHLÁŠKY
Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a rezervovať si miesto úhradou kurzovného najneskôr 7 dní pred workshopom. Ďakujeme.

ziv@ziv.sk, 0903 275 335, 0905 255 585

Web prihláška