HARMONIZAČNÝ VÍKEND S MODROU PLANÉTOU

Víkend s kurzami Modrej planéty 1,2,3, meditačnými workshopmi, interaktívnymi muziko a arteterapiami.

HARMONIZAČNÝ VÍKEND s MODROU PLANÉTOU. Obľúbená akcia ZIV tentokrát s kurzom. Všetky tri stupne kurzu za jeden víkend, s workshopmi, programom na výber - cvičením, muzikoterapiou, arteterapiou, interaktívnym koncertom a meditáciami pod hviezdami:-).  INFO: 0905255585, 0903110228, ziv@ziv.sk

TERMÍN: september

MIESTO: Vila Hermína Trávnica (Podhájska 3km), CENA : 300 eur s pobytom s plnou penziou, absolventi dvoch stupňov MP1,2 majú zvýhodnenú cenu 150 eur, deti 6-15 r. 150 eur, deti do 6 r. platia iba lôžko a stravu ( bez zdarma).

PRIHLÁSIŤ SA

INFO O KURZE

Z obsahu:  Kurz Modrá Planéta 1 — cesta k svetlu ,   Kurz Modrá Planéta 2 — Energie života,   Kurz Modrá Planéta 3 — nový čas nový vek, Intenzívny meditačný víkend plný meditácií a workshopov, s workshopom maľovania, spevu, arteterapie, interaktívnym koncertom. Rozprávanie o vesmíre a Ranné a večerné cvičenia s hudbou. Jedinečný zážitkový víkend v prírode plný relaxácie a meditácie s intenzívnym trojstupňovým kurzom Modrá Planéta uprostred jarnej prírody, energia pre zdravie, spiritualitu a rozvoj. Pre začiatočníkov aj pokročilých. Máme k dispozícii celý objekt vily, záhradu s bazénom, stravovanie v reštaurácii priamo v objekte, parkovanie v objekte. Počet miest je obmädzený kapacitou vily, preto sa prihláste čo najskôr.

Víkend  okrem štúdia kurzov Modrej Planéty 1,2,3 a rozvoja spirituality je aj zážitkom hlbokej relaxácie, regenerácie mysle, tela aj emócií a naladenia sa na nové vyššie formy života na planéte. Ľudia, ktorí sa na tejto akcii stretnú sa väčšinou predtým nepoznajú a majú možnosť vytvoriť, tak ako to býva na podobných akciách ZIV, príjemnú atmosféru, pohodu a harmóniu 5.dimenzie, v ktorej všetci zúčastnení, vrátane malých detí a prípadne aj  zvieracích spoločníkov, sú jedinečnou súčasťou komunity a vytvoria na tri dni atmosféru prijatia, vzájomnej podpory a úcty k životu a prispejú v období transformácie k prebudeniu vedomia ľudsta.

 

PROGRAM

Piatok 
14:00 — 15:00  Registrácia a ubytovanie sa
15:00 - 21:00 Otvorenie akcie, predstavenie lektorov, Kurz Modrá planéta 1                                                                                      21:30 - 22:00  Večerné cvičenie 30 minút (sebaobrana s prvkami bojových umení pre mierumilovných ľudí :-), pre ženy aj mužov, Isha Kriya joga, päť tibeťanov a meditácia

Sobota 

8:00  Energetizujúce ranné cvičenie 30 minút (sebaobrana s prvkami bojových umení pre mierumilovných ľudí :-), pre ženy aj mužov, Isha Kriya joga
10:00 - 17:00 Kurz Modrá planéta 2
19:00-23:00  Zážitkové workshopy na výber - minikurz spevu, maľovania, relaxačná muzikoterapia, minimum o zvuku a liečení hudbou a zvukom, nácvik videnia aury, interaktívny koncert s opernou speváčkou.                                           
 
Nedeľa 
8:00  Energetizujúce ranné cvičenie 30 minút (sebaobrana s prvkami bojových umení pre mierumilovných ľudí :-), pre ženy aj mužov v záhrade vily
9:00 - 16:00   Modrá Planéta 3
16:00  ukončenie akcie

Program je  dobrovoľný – každý si vyberá podľa záujmu. Malá zmena programu je možná podľa  želania účastníkov na mieste.
 

LEKTORI: Ing.Iveta Slobodníková, autorka meditačného systému Modrá Planéta, terapeutka a autorka kníh o meditácii. Mgr.Art Karin Lukáčová — operná a multižánrová speváčka.

PRIHLÁSIŤ SA

 

 

 

 

 

 


     
     

Akad. maliari Iveta Slobodníková, arteterapeutka, lektorka kurzov maľby, rozvoja tvorivosti a vedomia, autorka meditačného systému Modrá planéta (viac), Blažej Mikuš, lektor kurzov maľby (viac), Dušan Sekela, lektor kurzov maľby a arteterapie (viac)
Mgr. art. Karin Lukáčová, ArtD., operná a multižánrová speváčka, lektorka kurzov spevu a muzikoterapie (viac)
Mr. Robert Stollar, an Astralian sculptor, sochár z Austrálie (viac)
Miroslav Palček, majster bojových umení vedie ranné a večerné cvičenia

TERMÍN: 17-19.11 2017  
Začiatok programu v piatok o 14:00 a jeho ukončenie v nedeľu o 14:00 hod.
Registrácia a ubytovanie v piatok od 12:00 do 14:00 hod. 

UBYTOVANIE s plnou penziou: Horský hotel Belušské Slatiny***, Belušské Slatiny 90/5, 018 61 Beluša (okres Púchov, TN kraj) mapa
Komfortné ubytovanie v 1 a 2-posteľových izbách a apartmánoch s mini chladničkou. 
Pre záujemcov z okolia ponúkame možnosť zúčastniť sa programu bez ubytovania a stravy. K dispozícii je denný bar s internetovým kútikom, terasa, oddychová zóna, rekondičné centrum - posilňovňa, bazén, sauna, hydromasážna vaňa, masáže, aj tenisové kurty a športové aktivity pre deti.  

CENA: 300 eur, 250 eur/stáli klienti,  50 eur/deti do 6rokov, 150 eur/ deti (7 -15r) , mládež (od 16r) 300 eur. V cene pobytu je ubytovanie s plnou penziou a 17 hodinový program.
CENA programu bez ubytovania a stravy: pre účastníkov z okolia je cena 200 eur,  150 eur/stáli klienti
Cena zahŕňa 17 hodinový program. V prípade záujmu je možné si stravu doobjednať. 

ČO SI TREBA PRINIESŤ: So sebou si treba priniesť vlastné maliarske potreby, ak už maľujete. Pre začiatočníkov a pre tých, ktorí potrebujú, bude k dispozícii základná maliarska výbava ( ceruzky, rudka, uhlík, pastel, akvarelové a akrylové farby). Odporúčame si so sebou zobrať pršiplášť, malú/skladaciu stoličku na maľovanie vonku, podložku na cvičenie a meditáciu, pár kusov je k dispozícii pre účastníkov. Vlastné hudobné nástroje a perkusie sú vítané, ostatný všetok materiál aj orffove nástroje a bubny sú k dispozícii pre účastníkov.

Na Vaše otázky radi odpovieme e-mailom alebo telefonicky: ziv@ziv.sk, 0905 255 585 a 0903 110 228.

PRIHLASOVANIE
Miesto je potrebné si rezervovať vyplnením prihlášky a uhradením zálohovej platby. Prihlášky prijímame do 5.11 2017, respektíve do naplnenia kapacity. Vyplňte prosím krátku on-line prihlášku. Po obdržaní prihlášky vám pošleme údaje k zálohovej platbe na účet a následne informácie k pobytu. V ponuke je aj vegetariánska a bezlepková strava, ktorú treba pri prihlásení nahlásiť. Ďakujeme.
 

ZÁŽITKY z posledných víkendov:

Adriana z Trenčína píše: Úžasný víkend s úžasnými lektormi a skvelými priateľmi, vrelo doporučujem takto by som chcela prežiť co najviac dní. 

Denisa z Bratislavy: Pobyt bol perfektny. Velmi sa mi pacili vsetky casti, najviac asi rozpravanie p. Slobodnikovej, krystály, kozmetické okienko a hudba.....Program bol naozaj nabity. A Banska Stiavnica ma skvele energie :) Este raz dakujem za taky skvely relaxacny pobyt. Fakt som si to užila. 

FOTOGALÉRIE z posledných ročníkov si môžete pozrieť na stránke  Fotogaléria akcií.