VÍKEND V BELUŠSKYCH SLATINÁCH - harmonizačný program s kurzom maľovania

Víkend s kurzom krajinomaľby, kresby, muziko a arteterapie, energie kryštálov a relaxačných techník.

Obľúbený harmonizačný víkend v ZIV, tentokrát aj s kurzom maľovania krajiny priamo v plenéri, kurzom kresby, energie kryštálov, relaxačných techník, workshopom pre zdravie, krásu a dlhovekosť a bohatým programom od piatku až do nedele, z ktorého si určite vyberiete. Možnosť pre účastníkov z okolia zúčastniť sa iba programu bez ubytovania.

Zažijete relaxáciu s muzikoterapiou a arteterapiou, môžete si vybrať kurz, ktorý sa vám páči, relaxovať, maľovať, cvičiť, meditovať v nádhernej prírode plnej jesenných farieb a úžasnej energie. Revitalizačný víkend, sedemnásť hodín zaujímavého programu, zábava, relax aj vzdelávanie. Jedinečné autorské programy ZIV vedú akad. maliari Iveta Slobodníková, maliarka a autorka meditačného systému Modrá Planéta, Blažej Mikuš, Dušan Sekela, sochár Robert Stollar a operná speváčka Karin Lukáčová.

Program je doplnený a obohatený o ranné a večerné cvičenia (sebaobrana s prvkami bojových umení pre mierumilovných ľudí :-), pre ženy aj mužov na povzbudenie vitálnej energie a fyzickej sily a zdravia, ktoré vedie majster bojových umení Miroslav Palček. Program obsahuje Kurz krajinomaľby, Kurz energie kryštálov, Kurz minimum portrétnej kresby, klasickú muziko a arteterapiu a je obohatený aj o workshop pre omladenie, zdravie, krásu, dlhovekosť a kozmetiku z prírodných zdrojov, ktorú si aj prakticky namiešate.

Zdieľajte udalosť so známymi na facebooku.

PROGRAM

Piatok  13.10.
12:00 - 14:00  Registrácia a ubytovanie sa
14:00 - 17:00  Otvorenie akcie, predstavenie lektorov, Kurz krajinomaľby
19:00 - 20:30  Prednáška o umení - Krajinomaľba, jej história, súčasnosť, maliari, techniky a kompozícia
20:30 - 21:30  Klasická muzikoterapia
21:30 - 22:00  Večerné cvičenie 30 minút (sebaobrana s prvkami bojových umení pre mierumilovných ľudí :-), pre ženy aj mužov, Isha Kriya joga a meditácia

Sobota  14.10.
8:00  Energetizujúce ranné cvičenie 30 minút (sebaobrana s prvkami bojových umení pre mierumilovných ľudí :-), pre ženy aj mužov, Isha Kriya joga
10:00 - 17:00  Maľovanie v prírode s radami a podporou akad. maliarov
10:00 - 12:00  Kurz Energie kryštálov, kryštálové minimum - kamene vekov, ich účinky a použitie
12:00 - 13:00  Muzikoterapia                                             
14:00 - 17:00  Kurz kresby             
19:00 - 20:00  Arteterapia - spontánne maľovanie s hudbou
20:00 - 21:30  Muzikoterapia II - Vplyv hudby na fyzickú a psychickú rovnováhu - počúvanie hudby, vyciťovanie a reagovanie na rôzne druhy hudby (ruch, vyváženosť, plynutie, mier a pokoj). Zábavná skupinová muzikoterapia - na vyber rôzne nástroje podľa záujmu a každý sa zapája podľa svojej nálady.                    
21:30 - 22:00  Večerné cvičenie 30 minút (sebaobrana s prvkami bojových umení pre mierumilovných ľudí :-), pre ženy aj mužov, pre záujemcov meditácia                         

Nedeľa  15.10.
8:00  Energetizujúce ranné cvičenie 30 minút (sebaobrana s prvkami bojových umení pre mierumilovných ľudí :-), pre ženy aj mužov
10:00 - 12:00  Workshop zdravie, energia, relaxačné techniky a prírodná kozmetika. Prakticky aj teoreticky.
9:00 - 13:00  Maľovanie v prírode s radami a podporou akad. maliarov
14:00  Vyhodnotenie a ukončenie akcie

Program je  dobrovoľný – každý si vyberá podľa záujmu. Malá zmena programu je možná podľa nálady a želania účastníkov na mieste.
 

LEKTORI:

     
     

Akad. maliari Iveta Slobodníková, arteterapeutka, lektorka kurzov maľby, rozvoja tvorivosti a vedomia, autorka meditačného systému Modrá planéta (viac), Blažej Mikuš, lektor kurzov maľby (viac), Dušan Sekela, lektor kurzov maľby a arteterapie (viac)
Mgr. art. Karin Lukáčová, ArtD., operná a multižánrová speváčka, lektorka kurzov spevu a muzikoterapie (viac)
Mr. Robert Stollar, an Astralian sculptor, sochár z Austrálie (viac)
Miroslav Palček, majster bojových umení vedie ranné a večerné cvičenia

TERMÍN: 13. - 15. október 2017  
Začiatok programu v piatok o 14:00 a jeho ukončenie v nedeľu o 14:00 hod.
Registrácia a ubytovanie v piatok od 12:00 do 14:00 hod. 

UBYTOVANIE s plnou penziou: Horský hotel Belušské Slatiny***, Belušské Slatiny 90/5, 018 61 Beluša (okres Púchov, TN kraj) mapa
Komfortné ubytovanie v 1 a 2-posteľových izbách a apartmánoch s mini chladničkou. 
Pre záujemcov z okolia ponúkame možnosť zúčastniť sa programu bez ubytovania a stravy. K dispozícii je denný bar s internetovým kútikom, terasa, oddychová zóna, rekondičné centrum - posilňovňa, bazén, sauna, hydromasážna vaňa, masáže, aj tenisové kurty a športové aktivity pre deti.  

CENA: 300 eur/stáli klienti 250 eur, deti do 6r 50 eur, deti (7 -15r) 150 eur, mládež (od 16r) 300 eur/stáli klienti 250 eur
Cena zahŕňa ubytovanie s plnou penziou a 17 hodinový program. 
CENA programu bez ubytovania a stravy: pre účastníkov z okolia je cena 200 eur/stáli klienti 150 eur
Cena zahŕňa 17 hodinový program. V prípade záujmu je možné si stravu doobjednať. 

ČO SI TREBA PRINIESŤ: So sebou si treba priniesť vlastné maliarske potreby, ak už maľujete. Pre začiatočníkov a pre tých, ktorí potrebujú, bude k dispozícii základná maliarska výbava (výtvarné pomôcky pre kresbu ceruzkou, rudkou, uhlíkom, pastelom, akvarelové a akrylové farby). Odporúčame si so sebou zobrať pršiplášť, malú/skladaciu stoličku na maľovanie vonku, podložku na cvičenie a meditáciu, pár kusov je k dispozícii pre účastníkov. Vlastné hudobné nástroje a perkusie sú vítané, ostatný všetok materiál aj orffove nástroje a bubny sú k dispozícii pre účastníkov.

Na Vaše otázky radi odpovieme e-mailom alebo telefonicky: ziv@ziv.sk, 0905 255 585 a 0903 275 335.

PRIHLASOVANIE
Miesto je potrebné si rezervovať vyplnením prihlášky a uhradením zálohovej platby. Prihlášky prijímame do 30.9. 2017, respektíve do naplnenia kapacity. Vyplňte prosím krátku on-line prihlášku. Po obdržaní prihlášky vám pošleme údaje k zálohovej platbe na účet a následne informácie k pobytu. V ponuke je aj vegetariánska a bezlepková strava, ktorú treba pri prihlásení nahlásiť. Ďakujeme.
 

ZÁŽITKY z posledných víkendov:

Adriana z Trenčína píše: Úžasný víkend s úžasnými lektormi a skvelými priateľmi, vrelo doporučujem takto by som chcela prežiť co najviac dní. 

Denisa z Bratislavy: Pobyt bol perfektny. Velmi sa mi pacili vsetky casti, najviac asi rozpravanie p. Slobodnikovej, krystály, kozmetické okienko a hudba.....Program bol naozaj nabity. A Banska Stiavnica ma skvele energie :) Este raz dakujem za taky skvely relaxacny pobyt. Fakt som si to užila. 

FOTOGALÉRIE z posledných ročníkov si môžete pozrieť na stránke  Fotogaléria akcií.