S čím začať - ako si vybrať kurz

Výtvarné kurzy
Pre začiatočníkov odporúčame kurz Maľovanie krok za krokom (5 x 4h) alebo ktorýkoľvek s krátkodobých kurzov — Kurz krajinomaľby (3h), Kurz akvarelovej maľby (5h), Kurz olejomaľby (5h), Kurz portrétnej maľby -autoportrét (2x5h), Kurz portrétnej kresby (3x4h), workshopy enkaustiky (2h). 

Pre aktívnych a zaneprázdnených je vhodný rýchly a intenzívny víkendový- Kurz maľovania Umením k harmónii- základy výtvarnej tvorby (12h, od kresby cez akvarel, pastel až k olejomaľbe).
 

Pre absolventov základných kurzov a pokročilých výtvarníkov sú workshopy, ateliére, plenére a sympóziá.

Pre každého, začiatočníkov aj pokročilých sú vhodné maliarske sympózia a sústredenia spojené s maľbou v prírode. 

Osobný rozvoj, meditačné techniky

Môžete si vybrať zo všetkých našich kurzov, arteterapií, napr. Kurz  Modrá Planéta, Kurz Meditácia krok za krokom, Kurz Energie mysle, Kurz Mentalizmus v praxi,   umelecké kurzy a ktorýkoľvek z našich ďalších kurzov a zo šestnástich typov workshopov.

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
Kurzy si môžete zakúpiť a venovať aj vo forme darčekových poukážok, ktoré Vám radi vystavíme na vybraný kurz alebo zvolenú hodnotu s možnosťou výberu kurzu. 

V prípade, že sa potrebujete poradiť alebo máte otázky, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky: ziv@ziv.sk, iveta.slobodnikova77@gmail.com, tel.čísle 00421905 255 585.