S čím začať - návod ako si môžete vybrať kurz

Výtvarné kurzy
Pre začiatočníkov odporúčame kurz Maľovanie krok za krokom (5 x 4h).

Pre aktívnych a zaneprázdnených je vhodný rýchly a intenzívny víkendový kurz maľovania Umením k harmónii - základy výtvarnej tvorby (12h, od kresby cez akvarel, pastel až k olejomaľbe).

Pre každého, kto chce začať kratším kurzom -  kurzy Krajinomaľba (3h), Kresba (3h), kurz Základy portrétnej a figurálnej kresby a maľby (3x10h), kurz Olejomaľba (5h), kurz Akvarelová maľba (5h).

Pre tých, ktorí chcú objaviť a rozvinúť svoj dar kreativity alebo len skúsiť niečo nové sú vhodné kurzy Výtvarné techniky (3h), Minikurzy maľby a kresby (3h), workshopy enkaustiky (2h). 

Pre absolventov základných kurzov a pokročilých výtvarníkov sú workshopy, ateliére, plenére a sympóziá.

Pre každého, začiatočníkov aj pokročilých sú vhodné maliarske sympózia a sústredenia spojené s maľbou v prírode aj v meste. Unikátne, jedine v ZIV, v roku 2017 už 4. ročník.

Osobný rozvoj a zbavenie sa stresu 
Môžete si vybrať z kurzov: Klasická muzikoterapia, Kurz spevu, Kurz arteterapie, workshopy Farby a zvuky, workshopy Kryštály a praktická kryštaloterapia a všetky ostatné kurzy a zážitkové workshopy podľa záujmu.

Meditačné techniky a rozvoj vedomia
Pre úplných začiatočníkov je vhodný kurz Relaxačné techniky a mini semináre Modrej planéty. Pre mierne pokročilých a pokročilejších odporúčame kurzy a workshopy Meditácia krok za krokom,  Energie mysle a emócií - mentalizmus v praxi.

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
Kurzy si môžete zakúpiť a venovať aj vo forme darčekových poukážok, ktoré Vám radi vystavíme na vybraný kurz alebo zvolenú hodnotu s možnosťou výberu kurzu. 

V prípade, že sa potrebujete poradiť alebo máte otázky, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky: ziv@ziv.sk, 0903 275 335, 0905 255 585.