Publikácie ZIV

Autorské publikácie vytvorené združením ZIV

  • Kniha 7 krokov k šťastiu - vesmírna hra

Autorka: Ing. Iveta Slobodníková, zakladateľka združenia ZIV

   

Knihu vydalo vydavateľstvo Ikar Slovensko v roku 2004. Je vypredaná. Knihu sme znova vydali vlastnou tlačou a je k dispozícii.  
V Nemecku vyšla pod názvom Meditatives Pendeln v roku 2008 vo vydavateľstve Königs Furt.

Sedem krokov k šťastiu je súčasne kniha i hra. Povedie Vás k sebapoznaniu, hľadaniu vyššieho zmyslu života, k šťastiu alebo aspoň k zmysluplnej zábave plnej prekvapení. Náš osud je v našich rukách a celý život sa učíme, kto vlastne sme.

Hru tvorí sedem kruhov s otázkami a odpoveďami. Budete potrebovať malé kyvadlo, ale rovnako dobre vám poslúži prsteň, prípadne prívesok na retiazke. Dôverujte svojim pocitom a skúste komunikovať so svojím podvedomím, svojím vyšším ja, vyššou múdrosťou. Súčasťou knihy sú doplňujúce texty z kurzov „Modrá planéta“, ktoré sa konali v Združení pre integrálne vzdelávanie v rokoch 1999 – 2003 a obrazy s harmonizujúcimi účinkami, ktorá Vám poodhalia tajomstvo vesmíru a mystérium života na Zemi.                    Cena: 20 eur

Objednávky knihy: zivbratislava@gmail.com, ziv@ziv.sk

  • Meditatives Pendeln

V Nemecku vyšla knika Sedem krokov k šťastiu ako nová, upravená publikácia pod názvom Meditatives Pendeln v roku 2008 vo vydavateľstve Königs Furt.

 

  • Kryštálové orákulum

 

Je sada 31 kariet, ktoré slúžia na komunikáciu s podvedomím (je zrkadlom nášho vedomia, ponúka našu vnútornú múdrosť), spolu s návodom ako ich používať. K tejto kartovej sade si môžete objednať aj sadu kamienkov, práca s ktorou ponúka výnimočný a intenzívny zážitok. Práca s kamienkami je príjemná a inšpirujúca. Pri kúpe poskytujeme bezplatnú konzultáciu ako orákulum používať, alebo sa môžete zúčastniť dvojhodinového intenzívneho skupinového workshopu, na ktorý sa treba objednať. Základná informácia je aj súčasťou kurzu Kryštály a kryštaloterapia II.

Publikáciu vytvorilo a vydalo združenie ZIV v decembri 2011. Autorka: Ing. Iveta Slobodníková. Fotografie: Peter Forgáč
Sada kariet: 30 eur, sada kamienkov: 50 eur (obsahuje aj surové drahokamy ako rubín, smaragd, topáz)

Objednávky
: sadu kariet si môžete zakúpiť aj na mieste počas kurzov Kryštály a kryštaloterapia a workshopu Kryštálové orákulum.  Sadu kamienkov zostavujeme na základe objednávky vopred.
zivbratislava@gmail.com, ziv@ziv.sk

 

  • Modrá planéta - Malá kniha o veľkých meditáciách

Knihu vydalo združenie ZIV v marci 2012 ako svoju tretiu publikáciu. Je určená všetkým priaznivcom ideí Modrej planéty, ako aj všetkým záujemcom, ktorí sa chcú naučiť meditovať a pracovať na svojom duchovnom rozvoji. Malá kniha o veľkých meditáciách predstavuje ucelený systém informácií, otázok, mentálnych techník a meditácií pre duchovný rozvoj.

Je prvou časťou pripravovanej Veľkej knihy o veľkých meditáciách a voľným pokračovaním knihy Sedem krokov k šťastiu -  vesmírna hra (IKAR, 2004). Ponúka širší pohľad na existenciu človeka, planéty a kozmu, odpovedá aj na otázky okolo roku 2012 a vedie čitateľa k sebapoznaniu a nájdeniu svojej životnej cesty.

Knihu (formát A5, mäkká väzba, 120 strán) je možné zakúpiť si v ZIV v cene 20 eur. Tí, ktorí sa zúčastnia, alebo si zopakujú dvojdňový kurz Modrá planéta - cesta k svetlu, dostanú jeden výtlačok knihy na kurze v rámci kurzovného.

Ponúkame možnosť bezplatných osobných konzultácií s autorkou knihy Ing. Ivetou Slobodníkovou.

Objednávky: zivbratislava@gmail.com, ziv@ziv.sk

  • DVD Relaxačné techniky - hodinový video kurz, vedie Ing. Iveta Slobodníková

Združenie ZIV pripravilo DVD Relaxačné techniky 1. časť v decembri v roku 2012.
Pomocou DVD sa môžete teoreticky aj prakticky naučiť zvládnuť stres, uvoľniť telo aj myseľ, zbaviť sa napätia pod vedením skúsenej lektorky. Kurz je zážitkový, zameraný na zvládnutie rozličných techník relaxácie, každý má možnosť vyskúšať všetky a zvoliť si tu správnu pre seba. Cena: 20 eur

Objednávky:
zivbratislava@gmail.com, ziv@ziv.sk