Pobytový kurz MAĽBA MORSKEJ KRAJINY

POBYTOVÝ KURZ MAĽOVANIA pri mori s harmonizačným programom na výber (cvičenie a meditácie pri mori, muziko a arte terapie, kurz maľovania akvarelu a maľba a kresba morskej krajiny. Vedú akad.maliari. Miesto: Dúce (Omiš) Chorvátsko.

HARMONY ART / Painting Sea Landscape.  Available in English or Slovak. 4-10.9  POBYTOVÝ KURZ MAĽOVANIA pri mori s harmonizačným programom na výber (cvičenie a meditácie pri mori, muziko a arte terapie, kurz maľovania akvarelu (akryl, pastel, olej),  maľba a kresba morskej krajiny, techniky, materiály a kompozícia v maľbe. Vedú akad.maliari. Miesto:  Dúce (Omiš) Chorvátsko. Bližšie informácie   Your interest please confirm by mail ziv@ziv.sk, we will send you more information, thank you. PRIHLÁŠKA

Kurz maľovania priamo pri mori.

Zážitkový kurz maľovania, pre každého, začiatočníkov aj pokročilejších, pre tých ktorí chcú relaxovať a učiť sa maľovať pod vedením akad.maliarov, zoznámiť sa s novými ľuďmi, obľúbený a jedinečný letný kurz maľovania v kombinácii s harmonizačným programom. Všetok materiál je v cene kurzu,  ak ste už pokročilejší je dobré si  priniesť aj vlastný materiál na maľovanie. Náš tím vám poradí aj s výletmi do neďalekého Splitu a okolia. 

TERMÍN : 4-10.9.2018

Miesto: Penzión v Dúce, Omiš, blízko pláže v krásnom prírodnom prostredí, ubytovanie v apartmánoch. Počet miest max.20 účastníkov.

Cena: 480 eur, cena za ubytovanie, program a kurz maľby — kresba, akvarel, pastel, akryl, olej, strava individuálne — v okolí sa nachádzajú reštaurácie, obchod je priamo v penzióne a v každom apartmáne je kuchynka.

Program:

Utorok:

Príchod  do 18.00,  otvorenie kurzu,

19.00 prednáška o umení, výtvarných technikách a krajinomaľbe

Streda — Nedeľa

8:00-9:00 Ranné cvičenia  na pláži, pre záujemcov meditácia, revitalizačné a energo cvičenia, sungazing

10:00-12:00 Kurz maľby — techniky, spôsoby, materiál, kompozícia, základy kresby a maľby akvarelom, pastelom, akrylom a olejovými farbami

12:00- 18.00 voľné maľovanie v prírode a na pláži , lektori poradia kedykoľvek počas dňa.

19:00- 21:00 Prednášky o umení, večerné rady lektorov k namaľovaným prácam, spoločenské večery s hudbou.

Pre záujemcov večerné meditácie pre harmonizáciu mysle a regeneráciu fyzického tela., workshop Zdravie a krása — prírodná zdravá strava s praktickými ukážkami prípravy, kozmetika s domácich zdrojov, tipy a triky ako prežiť frekvenčný vzostup, vnímať a čerpať energiu v krásnom morskom prostredí. Muziko a arteterapia.

Nedeľa

10:00 ukončenie kurzu, spomienkové certifikáty, voľné popoludnie a odchod na Slovensko (v prípade záujmu je možný aj v pondelok).

Doprava — individuálne, alebo autom s účastníkmi ochotnými zviezť aj ďalších ľudí za cenu dohodnutý príspevok na benzín.

PRIHLÁSIŤ SA