MusicSoundHealing

Terapie umením, hudbou a čistým zvukom pre každého. MusicSoundHealing

Workshop MusicSoundHealing - nový, v troch jazykoch — Slovensky, English, Deutsch

Workshop muzikoterapie vedený v troch jazykoch, v anglickom, nemeckom a slovenskom, pre všetkých záujemcov o liečenie čistými frekvenciami zvuku a ľudského hlasu s troškou spievania krásnych melódií starobylých chants. Ladenie vlastným hlasom a medicínskymi ladičkami pôsobí na organizmus uvoľňujúco a regeneračne. Liečenie zvukom praktizovali už starobylé národy a je založené na tom, že čisté tóny vysokých frekvencií dokážu vyladiť a ozdravovať jednotlivé orgány. Náš mozog vysiela elektrické impulzy a v našom tele je elektrický prúd, sme elektromagnetickým polom zloženým z rôznych frekvencií. Frekvencia čistého zvuku doslova rozbíja zhustenú a stagnujúcu energiu a podporuje jej tok v jednotlivých orgánoch  aj v celom tele.  Je známe, že hudba vďaka čistým tónom, melódii a rytmu pôsobí liečivo na telo, psychiku aj emócie, čisté tóny medicínskych ladičiek a tibetských zvoncov sú ešte účinnejšie.                                                              
Workshop je vhodný pre každého, kto chce skúsiť pochopiť tajomstvá zvuku, ľudského hlasu a energie a príjemným spôsobom relaxovať, zažiť liečivé pôsobenie zvuku a hudby.

  1. Workshop – Music and Sound Healing for everyone. Date: 26.6 at 6p.m-8p.m.
    This two hour harmonising workshop is for everyone speaking English, Deutsch or Slovak who would like to experience how pure tones of the medical tuning forks influence the human body, psyche and emotions. Self-tuning using one’s own voice, singing of ancient chants, mantras, playing drums and rhythms are also available.
    Modern science has confirmed that a human being is an electromagnetic frequency entity with a unique biofield. Each person's voice has its own specific colour and frequency. Body organs and body systems lead fine electrical currents and pulses from the brain and create a unique electromagnetic field. This opens new possibilities to improve our health and emotions with the help of tuning forks, music and voice. These techniques using special musical instruments for healing are being applied since antiquity. The workshop offers a unique and pleasant experience of self-discovery, relaxation and harmony.

Termín:26.6 (18:00-20)

Cena : 50 eur

Miesto konania : Galéria ZIV, Trenčianska 53, Bratislava