Modrá planéta

Metódy relaxácie, meditácie, duchovný rozvoj, sebapoznávanie a práca s energiami.

Mini semináre Modrá planéta

každý posledný piatok v mesiaci o 18,00 hod.

Facebook: Modrá planéta - svetlo Zeme

Vyučuje sa v ZIV od jeho založenia (rok 2 000) a je určený širokej verejnosti, každému, kto sa chce zoznámiť s meditáciou a energiami, dozvedieť sa viac o rôznych duchovných cestách a spiritualite človeka, nájsť si vlastnú cestu duchovného rozvoja. Dvojhodinové prednášky na rôzne aktuálne témy duchovného rozvoja spolu s meditáciou obsahujú časti systému vyučovaného v intenzívnych kurzoch Modrá planéta 1,2,3. Môžete sa dozvedieť veľa o tom, čo sa deje s ľudstvom a planétou a prispieť k tvoreniu krásy na zemi.

Nový pôvodný systém pre každého, kto sa chce naučiť meditovať pre zdravie a duševnú pohodu. Od šk. roku 2013/2014 v novom šate: dozviete sa aktuálne informácie o energiách vo svete a vo vesmíre, zažijete najkrajšie meditácie Modrej planéty - hviezdna sila, otváranie vyššej cesty, dúhová meditácia, ostrov regenerácie, kryštálové srdce matky zeme, liečiteľský kruh, rajská záhrada, farebná terapia a mnohé iné. Koná sa vždy POSLEDNÝ piatok v mesiaci.

Záujemcovia si môžu v ZIV zakúpiť publikáciu Modrá planéta - malá kniha o veľkých meditáciách, ktorá obsahuje ucelený systém informácií, otázok, mentálnych techník a meditácií pre duchovný rozvoj. Odporúčame tiež absolvovať kurzy Relaxačné techniky (uvoľnia myseľ, naučia vás relaxovať a cítiť sa dobre) a kurz  Kontrola mysle (naučí vás vizualizovať, zamerať myseľ, koncentráciu, pracovať so psychickou energiou ovládať svoju mentálnu a emocionálnu energiu).

TERMÍNY: 30.9. 2016 (18:00 - 20:00) Na júl a august sme pripravili letné workshopy Modrej planéty (viď nižšie).
LEKTORKA: Ing. Iveta Slobodníková, lektorka s vyše 20-ročnou praxou v tejto oblasti
CENA pre mini seminár: 20 eur/1 vstup, denní študenti platia 10 eur (SŠ, VŠ), deti majú bezplatný vstup
MIESTO: ZIV Galéria, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)

PRIHLÁŠKY: Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo web prihláškou, najneskôr 2 dni vopred.
ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0903 275 335, 0905 255 585, 0903 110 228
Web prihláška

 

WORKSHOPY  Modrej planéty

Na workshopoch ponúkame priestor predovšetkým na cvičenie mentálnych techník a meditácie a takisto priestor pre novú teóriu Modrej planéty. Organizujeme ich niekoľkokrát do roka. Ide o intenzívnu meditačnú prax s krátkou teóriou.

Workshop MP - letný meditačný 1

Letný meditačný workshop pre pokročilých aj začiatočníkov, každý si nájde pre seba svoju techniku. Workshop je zameraný na precvičovanie meditačných techník, mentálne techniky očisty, doplnenia energií, tvorby reality, omladenie, ozdravenie, harmonizáciu tela (aj postavy, afirmácie na chudnutie a úpravu proporcií tela), zladenie sa so stúpajúcou energiou zeme a interdimenzionálneho posunu. Dozviete sa aj o dôležitosti, správnom výbere, trvaní a praktickom spôsobe meditácií v tejto dobe. Podľa záujmu aj individuálne nastavenie  typu, dĺžky a spôsobu meditácie. Termín: 7.7. (18:00 - 20:00), max. počet účastníkov je 20


Workshop MP - letný meditačný 2

Letný meditačný workshop pre pokročilých aj začiatočníkov, každý si nájde pre seba svoju techniku. Šumanova frekvencia, ako sa zladiť a odstrániť zdravotné problémy, zmierniť sprievodne fyzické  príznaky dimenzionálneho posunu a klimatických zmien súvisiacich s frekvenčnými zmenami planéty a kozmu. Farby, zvuky, využitie frekvencie zvukových nástrojov ( tibetské zvonce, zvonkohry, klavír, Bachova hudba atď.) - dýchanie, meditácia a mentálne techniky na liečenie bolestí a celkovú harmonizáciu. Termín: 4.8. (18:00 - 20:00), max. počet účastníkov je 20

CENA workshopu: 25 eur / workshop
LEKTOR:  Ing. Iveta Slobodníková, lektorka a terapeutka s vyše 20-ročnou praxou v tejto oblasti
MIESTO
: ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)

PRIHLÁŠKY: Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a uhradiť zálohu najneskôr 2 dni pred akciou.
ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0903 275 335, 0905 255 585, 0903 110 228
Web prihláška