Modrá planéta

Metódy relaxácie, meditácie, duchovný rozvoj, sebapoznávanie a práca s energiami.

Mini semináre Modrá planéta

každý posledný piatok v mesiaci o 18,00 hod.

Facebook: Modrá planéta - svetlo Zeme

Vyučuje sa v ZIV od jeho založenia (rok 2 000) a je určený širokej verejnosti, každému, kto sa chce zoznámiť s meditáciou a energiami, dozvedieť sa viac o rôznych duchovných cestách a spiritualite človeka, nájsť si vlastnú cestu duchovného rozvoja. Dvojhodinové prednášky na rôzne aktuálne témy duchovného rozvoja spolu s meditáciou obsahujú časti systému vyučovaného v intenzívnych kurzoch Modrá planéta 1,2,3. Môžete sa dozvedieť veľa o tom, čo sa deje s ľudstvom a planétou a prispieť k tvoreniu krásy na zemi.

Nový pôvodný systém pre každého, kto sa chce naučiť meditovať pre zdravie a duševnú pohodu. Od šk. roku 2013/2014 v novom šate: dozviete sa aktuálne informácie o energiách vo svete a vo vesmíre, zažijete najkrajšie meditácie Modrej planéty - hviezdna sila, otváranie vyššej cesty, dúhová meditácia, ostrov regenerácie, kryštálové srdce matky zeme, liečiteľský kruh, rajská záhrada, farebná terapia a mnohé iné. Koná sa vždy POSLEDNÝ piatok v mesiaci.

Záujemcovia si môžu v ZIV zakúpiť publikáciu Modrá planéta - malá kniha o veľkých meditáciách, ktorá obsahuje ucelený systém informácií, otázok, mentálnych techník a meditácií pre duchovný rozvoj. Odporúčame tiež absolvovať kurzy Relaxačné techniky (uvoľnia myseľ, naučia vás relaxovať a cítiť sa dobre) a kurz Energie mysle a emócií  (naučí vás vizualizovať, zamerať myseľ, koncentráciu, pracovať so psychickou energiou ovládať svoju mentálnu a emocionálnu energiu).

TERMÍNY: 28.10. pokračujeme s témou: Ako vystúpiť z cudzieho vortexu, kvantový vesmír, interdimenzionálny posun,
ktorú doplníme o novú tému Tajomstvo vody - z
ázračná energia a vlastnosti čistej vody a svetla, sväté substancie energie života a kozmu. O vode a svetle - najsilnejších energiách života a aj o tom, prečo nepodliehajú prírodným zákonom a neustále vedcov udivuje ich nepredvídateľné správanie, mágia vody, možnosti liečenia vodou. 
25.11. 2016 (18:00 - 20:00)
21.12. (18:00 - 20:00) Vianočné stretnutie s meditáciou slnovratu
LEKTORKA: Ing. Iveta Slobodníková, lektorka s vyše 20-ročnou praxou v oblasti rozvoja vedomia
CENA pre mini seminár: 20 eur/1 vstup, denní študenti platia 10 eur (SŠ, VŠ), deti majú bezplatný vstup
MIESTO: ZIV Galéria, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)

PRIHLÁŠKY: Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo web prihláškou, najneskôr 2 dni vopred.
ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0903 275 335, 0905 255 585, 0903 110 228
Web prihláška

WORKSHOPY  Modrej planéty

Na workshopoch ponúkame priestor predovšetkým na cvičenie mentálnych techník a meditácie a takisto priestor pre novú teóriu Modrej planéty. Organizujeme ich niekoľkokrát do roka. Ide o intenzívnu meditačnú prax s krátkou teóriou.

TERMÍNY: nájdete na stránke Zážitkové workshopy
CENA workshopu:
 25 eur / workshop
LEKTOR:  Ing. Iveta Slobodníková, lektorka a terapeutka s vyše 20-ročnou praxou v oblasti rozvoja vedomia
MIESTO
: ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)

PRIHLÁŠKY: Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a uhradiť platbu najneskôr 2 dni pred akciou.
ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0903 275 335, 0905 255 585, 0903 110 228
Web prihláška