Mini seminár Modrá planéta

Metódy relaxácie, meditácie, duchovný rozvoj, sebapoznávanie a práca s energiami.

Mini semináre Modrá planéta

každý posledný piatok v mesiaci o 18,00 hod.
 

Facebook: Modrá planéta - svetlo Zeme

Vyučuje sa v ZIV od jeho založenia (rok 2 000) a je určený širokej verejnosti, každému, kto sa chce zoznámiť s meditáciou a energiami, dozvedieť sa viac o rôznych duchovných cestách a spiritualite človeka, nájsť si vlastnú cestu duchovného rozvoja. Dvojhodinové prednášky na rôzne aktuálne témy duchovného rozvoja spolu s meditáciou obsahujú časti systému vyučovaného v intenzívnych kurzoch Modrá planéta 1,2,3. Môžete sa dozvedieť veľa o tom, čo sa deje s ľudstvom a planétou a prispieť k tvoreniu krásy na zemi.

Nový pôvodný systém pre každého, kto sa chce naučiť meditovať pre zdravie a duševnú pohodu. Od šk. roku 2013/2014 v novom šate: dozviete sa aktuálne informácie o energiách vo svete a vo vesmíre, zažijete najkrajšie meditácie Modrej planéty - hviezdna sila, otváranie vyššej cesty, dúhová meditácia, ostrov regenerácie, kryštálové srdce matky zeme, liečiteľský kruh, rajská záhrada, farebná terapia a mnohé iné. Koná sa vždy posledný piatok v mesiaci.

Záujemcovia si môžu v ZIV zakúpiť publikáciu Modrá planéta - malá kniha o veľkých meditáciách, ktorá obsahuje ucelený systém informácií, otázok, mentálnych techník a meditácií pre duchovný rozvoj. Odporúčame tiež absolvovať trojstupňový kurz Modrá planéta (intenzívny kurz rozvoja vedomia a mimo zmyslových schopností ponúka ucelený systém pre duchovný rozvoj vyučovaný pôvodnou autorskou metódou), kurz Meditácia krok za krokom  (praktický výcvik meditácie) a kurz Energie mysle a emócií - mentalizmus v praxi (naučí vás ako pracovať so svojou mysľou a kultivovať vlastné emócie).

TERMÍNY v roku 2017: 29.9. 2017 (18:00 - 20:00) téma: Smaragdová brána - kľúče od Vesmíru, zmena frekvencie
Ďalšie termíny: 27.10., 24.11.,
vianočné stretnutie 21.12. - vždy o 18:00 - 20:00
V čase júl - august sa mini seminár nekoná, namiesto toho sú meditačné workshopy, termíny nájdete na stránke Zážitkové workshopy.

LEKTORKAIng. Iveta Slobodníková, lektorka s dlhoročnou praxou v oblasti meditácií, rozvoja vedomia a terapií umením, autorka meditačného systému Modrá planéta, autorka kníh vydaných doma aj v zahraničí. "Sedem krokov k Šťastiu - vesmírna hra" Ikar 2004 SR, "Meditatives Pendeln" Konigsfurt Urania 2008 Nemecko, " Modrá planéta - Malá kniha o veľkých meditáciách" ZIV 2012 SR.
CENA pre mini seminár: 20 eur/1 vstup, deti do 15r 10 eur, deti predškolského veku majú bezplatný vstup
MIESTO: ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)

PRIHLÁŠKY: Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo web prihláškou a rezervovať si miesto, najneskôr 2 dni pred akciou. Ďakujeme. 
ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0903 275 335, 0905 255 585
Web prihláška

WORKSHOPY  Modrej planéty

Na workshopoch ponúkame priestor predovšetkým na cvičenie mentálnych techník a meditácie a takisto priestor pre novú teóriu Modrej planéty. Organizujeme ich niekoľkokrát do roka. Ide o intenzívnu meditačnú prax s krátkou teóriou.

TERMÍNY: nájdete na stránke Zážitkové workshopy
CENA workshopu: 30 eur / workshop
LEKTOR:  Ing. Iveta Slobodníková, lektorka s vyše 20-ročnou praxou v oblasti rozvoja vedomia
MIESTO: ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)

PRIHLÁŠKY: Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a uhradiť platbu najneskôr 2 dni pred akciou.
ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0903 275 335, 0905 255 585, 0903 110 228
Web prihláška