Kurz Olejomaľba

 
Kurz olejomaľby (5h) - pre každého, aj pre začiatočníkov

Jedinečný, intenzívny päťhodinový kurz zameraný na techniku olejomaľby. Z obsahu: História a techniky olejomaľby, farebná a tvarová kompozícia, základy kresby a výtvarnej tvorby, praktická maľba na plátno. Individuálne vedenie skúseného lektora v malej skupine. Účastníci si môžu vybrať z ponúknutých námetov alebo priniesť si vlastné a pod vedením výtvarníka si namaľovať svoj obraz - olejomaľbu. Výtvarný materiál je v cene kurzu. Prestávky individuálne podľa potreby.

Na kurze sa naučíte: Základy práce s olejovými farbami, spôsoby a techniky, o materiáli, výber námetu, o  tvarovej, farebnej kompozícii a miešaní farieb, základy perspektívy. Počas piatich hodín sa dozviete všetko potrebné, aby ste mohli začať maľovať na plátno aj si to prakticky vyskúšate. Absolventi kurzu môžu navštevovať po celý rok ateliér ZIV, kde si pod vedením skúseného lektora ďalej rozvíjajú svoj talent, spracovávajú vlastné námety.

TERMÍNY: pripravujeme
CENA kurzu: 80 eur (5 x 60 min.), výtvarný materiál a malé občerstvenie sú v cene
LEKTORI: akad. maliari Iveta Slobodníková a  Blažej Mikuš
MIESTO: galéria ZIVTrenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)   

PRIHLÁŠKY
Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a rezervovať si miesto zálohovou platbou najneskôr 7 dní pred kurzom.
ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0903 275 335, 0905 255 585
Web prihláška


Ukážky prác