Kurz Mentalizmus v praxi

Základy klasického mentalizmu, koncentrácia, vizualizácia, cvičenie mysle, emócií a pamäte, techniky relaxácie.

   

Fantázia a tvorivosť sú prirodzené vlastnosti dieťaťa. Každé dieťa verí, že môže byť, čím chce a vie si to aj predstaviť. Z histórie sú známe mnohé geniálne osobnosti s fantáziou, ktoré pomohli pokroku v dejinách ľudstva. Ako sa dá pozitívne tvoriť a ovplyvňovať realita? Každou svojou myšlienkou, každou predstavou a emóciou, aj negatívnou, tvoríme vlastnú realitu. Náš život odráža naše myšlienky a pocity. Ak poznáme zákonitosti vesmíru, počúvame hlas svojho srdca a vieme tvorivo používať svoju myseľ, môžeme žiť aktívne a šťastne. Stačí sa na chvíľu vrátiť do detstva, do sveta fantázie, vedieť si predstaviť, čo vlastne chceme a po čom túžime, podporiť tento obraz emóciou radosti, hnacou silou reality e - motion je energia pohybu, akoby sa to už udialo a očakávať pozitívne zmeny v našom živote. Vizualizácia a svet obrazov sú základným jazykom duchovného sveta.

Viac o tejto téme sa môžete dozvedieť na kurze aj v knižke Sedem krokov k šťastiu - vesmírna hra, autorky Ivety Slobodníkovej (Ikar 2004).

Kurz Energie mysle a emócii - mentalizmus v praxi je o tom: 

Ako sa naučiť ovládať svoju myseľ a kultivovať emócie, mentalizmus, techniky koncentrácie a koncentračné cvičenia, vizualizácia, práca s tieňom, mentálna a emočná energia v tvorbe reality, kvantový vesmír, holografický vesmír, zákon príťažlivosti. Najnovšie poznatky a techniky. Tri hodiny - prednáška so zaujímavými praktickými cvičeniami.

Rozvíja vaše mentálne, duševné a mimozmyslové schopnosti, naučí myseľ koncentrovať, techniky vizualizácie, mentalizmu a tvorby reality, zamerať mentálnu a emocionálnu energiu na dosiahnutie želanej reality. Práca s emočnou energiou - cvičenia, rady pre kontrolu emócií, prelaďovanie emócií a osobná sila.

Z obsahu:

  • história a súčasnosť mentalizmu, noetická veda, výskum vedomia
  • mentalizmus a tvorba reality, metódy, techniky a postupy
  • nácvik koncentrácie, vizualizácie, prenos myšlienok a obrazov, premietanie vedomia, zameranie psychickej a emočnej energie a iné cvičenia pre rozvoj psychickej sily
  • techniky kreatívnej vizualizácie 
     

TERMÍNY kurzu: september/október 2017
CENA: 70 eur (3h)
LEKTOR: Ing. Iveta Slobodníková, lektorka s dlhoročnou praxou v oblasti meditácií, rozvoja vedomia a terapií umením, autorka meditačného systému Modrá planéta, autorka kníh vydaných doma aj v zahraničí. "Sedem krokov k Šťastiu - vesmírna hra" Ikar 2004 SR, "Meditatives Pendeln" Konigsfurt Urania 2008 Nemecko, " Modrá planéta - Malá kniha o veľkých meditáciách" ZIV 2012 SR.
MIESTO: ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)

PRIHLÁŠKY: 
Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a rezervovať si miesto zálohovou platbou, najneskôr 7 dní pred akciou.
ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0903 275 335, 0905 255 585
Web prihláška