Kurz klasickej meditácie krok za krokom

Základy klasickej meditácie - polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita.

Krok za krokom k hlbokej relaxácii a meditácii 

KURZY KLASICKEJ MEDITÁCIE  KROK ZA KROKOM  

TERMÍNY
- Kurz Meditácia S1:  11, 12,14.6 (19:30-20:45) 
- Kurz Meditácia — pokročilí ( S2, S3 a vyššie stupne):   15-17.6 (20:00-21:15)

CENA za S1, Pokročilí (S2, S3 a vyššie stupne): vždy 45eur/jeden stupeň (3x 75 min.)  MIESTO: ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)
PRIHLÁŠKY: prihlásiť  sa môžte e-mailom, telefonicky, alebo web prihláškou a rezervovať si miesto úhradou kurzovného. 
ziv@ziv.sk, 0903 110 228, 0905 255 585

PRIHLÁSIŤ SA

INFO o KURZOCH
Základy klasickej meditácie - polohy tela, dýchanie, stavy mysle, vízie a realita, aktívna a pasívna meditácia, meditácia v pohybe a iné. Pre začiatočníkov aj pokročilých. Meditácia je najprirodzenejší a zároveň najzdravší stav, v ktorom fyzické telo spúšťa samoregeneračné procesy. Pravidelná meditácia zvyšuje odolnosť psychiky na stres, ozdravuje telo, pomáha vidieť udalosti života z nadhľadu, lieči traumy, harmonizuje a prináša pozitívnejšie videnie sveta.

Každý stupeň obsahuje 3 lekcie po 75 minút. Kurz sa delí na stupeň 1 a stupeň — pokročilí (2,3, a vyššie stupne) Pokračuje zážitkovými workshopmi, rituálom Vortex a kurzami Modrej planéty.  Každá lekcia obsahuje 40-50 minút meditáciu, praktický nácvik dýchania a meditačných pozícií na meditačnom koberci a základy klasickej meditácie. Kurz vedie krok za krokom k hlbokej meditácii a stavu rozšíreného vedomia, prehlbuje intuíciu a mimozmyslové schopnosti a náročnosť sa pomaly zvyšuje s každým ďalším stupňom. Meditácie sú v príjemnom prostredí galérie a naučíte sa všetko o základoch a typoch meditácií, rozdieloch medzi východným a západným spôsobom a všetko si  prakticky vyskúšate. Vyšší stupeň kurzu obsahuje aj techniky astrálnej projekcie vedomia a prirodzenej aktivácie tretieho oka a iné. Odporúčame začať prvým cyklom s teóriou, ale môžete sa pridať aj  do ktoréhokoľvek stupňa pre pokročilých, ak ste pokročilejší. Ide o intenzívny výcvik meditácie vhodný pre každého aj úplných začiatočníkov aj pokročilých, 
absolventom odporúčame zopakovať aspoň 2-3 krát do roka a  meditovať každý deň pre ďalší rozvoj   meditačných schopností:-).  Vhodné je pohodlné oblečenie, prípadne vlastná podložka, pre všetkých účastníkov sú pripravené meditačné vankúše. Maximálny počet ľudí v jednej skupine je 8. Kurz je určený všetkým záujemcom o praktický nácvik klasickej meditácie. Ak vynecháte niektorú lekciu z vážnych dôvodov (PN, služobná cesta/školenie), môžete si ju docvičiť v inej skupine alebo v inom termíne po dohode s lektorkou. Ak sa vám absolvovaný stupeň páčil môžete si dokúpiť v ďalších termínoch ďalšiu lekciu, pokiaľ je voľné miesto, alebo absolvovať celý stupeň znovu.
Kurz Meditácia S1 - Základy klasickej meditácie, pasívnej, aktívnej aj meditácie v pohybe
Kurz Meditácia — Pokročilí -S2, S3 a vyššie stupne - Klasická meditácia a astrálne cestovanie, premietanie vedomia, aktivácia tretieho oka a iné                                                                                                                                                
Doporučujeme pokračovať workshopom MP č.12 - Otváranie hojnosti obsah workshopu  a  ktorýmkoľvek ďaľším workshopom, kurzami Modrej Planéty 1,2,3Kurzom Relaxmentalizmu, Kurzom Energie vzťahov.

Odporúčame publikáciu Modrá planéta - malá kniha o veľkých meditáciach  Ivety Slobodníkovej, lektorky. Kniha obsahuje ucelený systém informácií,  psychologických otázok, mentálnych techník a meditácií pre uvoľnenie zablokovaných tokov energie a tráum a  rozvoj vedomia.

 
LEKTORKAIng. Iveta Slobodníková, lektorka s dlhoročnou praxou v oblasti meditácií, rozvoja vedomia a terapií umením, autorka meditačného systému Modrá planéta, autorka kníh vydaných doma aj v zahraničí. "Sedem krokov k Šťastiu - vesmírna hra" Ikar 2004 SR, "Meditatives Pendeln" Konigsfurt Urania 2008 Nemecko, " Modrá planéta - Malá kniha o veľkých meditáciách" ZIV 2012 SR.
MIESTO: ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)

PRIHLÁŠKY: Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo web prihláškou a rezervovať si miesto úhradou kurzovného. 
ziv@ziv.sk,
0903 110 228, 0905 255 585
Web prihláška

Intenzívny letný kurz ZÁKLADY MEDITÁCIE

iba v letných mesiacoch

Intenzívny kurz meditácie zahŕňa výber najdôležitejších meditačných techník kurzov Meditácia krok za krokom. Je vhodný pre úplných začiatočníkov aj pre absolventov na prehĺbenie získaných meditačných zručností. Obsahuje päť dvojhodinových lekcií, každá s 40-50 minútovou meditáciou na meditačnom koberci. Absolventi troch cyklov si môžu dokúpiť a absolvovať ktorúkoľvek lekciu, pokiaľ bude voľné miesto alebo sa zúčastniť celého kurzu ako riadny účastník. Kurz je obohatený o špeciálne techniky astrálnej projekcie a jemnej:-) aktivácie tretieho oka.

1. lekcia - Úvod do klasickej meditácie - polohy tela, dýchanie, typy a rady ako začať aj pokračovať a čo môžete očakávať od pravidelnej meditácie.

2. lekcia - Klasická  45-minútová meditácia obohatená o techniky očisty, doplnenia a ochrany energie.

3. lekcia - Úvod do astrálneho cestovania a premietania vedomia, 45-minútová meditácia.

4. lekcia - Techniky astrálneho cestovania, 50-minútová meditácia.

5. lekcia - Premietanie vedomia a techniky regenerácie a omladenia, 50-minútová meditácia.


TERMÍN: leto 2018
CENA: 125 eur (5x2 hodinová lekcia)

LEKTORKAIng. Iveta Slobodníková, lektorka s dlhoročnou praxou v oblasti meditácií, rozvoja vedomia a terapií umením, autorka meditačného systému Modrá planéta, autorka kníh vydaných doma aj v zahraničí. "Sedem krokov k Šťastiu - vesmírna hra" Ikar 2004 SR, "Meditatives Pendeln" Konigsfurt Urania 2008 Nemecko, " Modrá planéta - Malá kniha o veľkých meditáciách" ZIV 2012 SR.
MIESTO: ZIV, Trenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)

PRIHLÁŠKY: Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo web prihláškou a rezervovať si miesto úhradou kurzovného.
ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0905 255 585, 0903 110 228
Web prihláška

ZIV to sú jedinečné zážitkové programy pre každého. Programy sú autorsky chránené a všetky práva vyhradené.