Kurz krajinomaľby

Kurz krajinomaľby je trojhodinový program zameraný na základy krajinomaľby a maľovanie v prírode, pokiaľ to počasie dovolí, v zimných mesiacoch v ateliéri.

Kurz krajinomaľby (3h) - pre každého, aj pre začiatočníkov

Trojhodinový kurz maľovania s krátkou prednáškou k žánru krajinomaľby, spôsoby a techniky, základy kompozície krajiny - výber námetu z okolitej prírody, pri maľbe v ateliéri námety na výber, čierno-biela a farebná skica, výber techniky a spracovanie námetu. Kurz vedú akad. maliari s individuálnym prístupom a je vhodný pre každého, začiatočníkov aj pokročilých, môžete ho absolvovať viac krát a  rozvíjať svoj talent, po absolvovaní navštevovať ateliér ZIV. Techniky - ceruzka, uhlík, rudka, pastel, akvarel, akryl, špeciálne techniky a tuš, lavírovanie.

Každý človek má dušu umelca a svoj jedinečný dar tvorivosti, ktorý môžete pod vedením akad.maliarov rozvíjať. Kurz je určený širokej verejnosti, nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce skúsenosti a znalosti. Môžete si priniesť na kurz aj vlastné námety, alebo si vybrať s ponúknutých.Všetok použitý materiál je v cene kurzu.

Na kurze sa naučíte: vybrať si vhodný námet, kompozíciu krajinky aj z fotografií, kresliarske a maliarske techniky, interpretáciu motívu a mnohé iné. V príjemnom prostredí galérie alebo v letných mesiacoch v plenéri — v prírode.

TERMÍNY: 28.11. 2017 (17:00 - 20:00) - Kurz sa koná  v galérii ZIV, v prípade príjemného počasia vonku v prírode v okolí Bratislavy. 
CENA kurzu: 80 eur (3h)
LEKTORI: akad. maliari  Iveta Slobodníková, Blažej Mikuš , Dušan Sekela
MIESTO: Galéria ZIVTrenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)   


PRIHLÁŠKY
Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a rezervovať si miesto úhradou zálohy.
ziv@ziv.sk, 0903 110 228, 0905 255 585
Web prihláška


Fotogaléria