Kurz Akvarelová maľba


Kurz akvarelovej maľby (5h) - pre každého, aj pre začiatočníkov. Intenzívny päťhodinový kurz zameraný na akvarelovú maľbu.

Z obsahu: História a maliari akvarelov, základné aj špeciálne techniky a spôsoby maľby vodou riediteľnými farbami - klasický akvarel, akryl, tuš, lavírovaná a kolorovaná tušová kresba, techniky na rozvoj farebného videnia a kreativity, základy kresby a výtvarnej tvorby a kompozícia, využitie náhody.

Kreslenie a maľovanie  je jedinečným zážitkom relaxácie spojenej s tvorivosťou. Kurz je určený širokej verejnosti, nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce skúsenosti a znalosti. Vaše vlastné fotografie a námety, ktoré sa vám páčia, sú vítané. Všetkým záujemcom ponúka ateliér množstvo vhodných námetov.

Kurz je vedený skúseným, profesionálnym lektorom s individuálnym prístupom ku každému. Všetok použitý materiál a malé občerstvenie je v cene kurzu. V letných mesiacoch sa kurz po dohode koná v prírode, od októbra do apríla v ateliéri - v galérii ZIV.

Na kurze sa naučíte:  vybrať si vhodný námet, skomponovať si svoj obrázok, používať kresliarske a maliarske techniky akvarelovej maľby, používať vhodný materiál pre určité námety, vyjadriť svoje pocity a tvorivosť pod vedením skúsených lektorov, relaxovať a vzdelávať sa príjemnou formou vlastnou tvorivosťou.               

TERMÍNY: pripravujeme
CENA kurzu: 80 eur (5x 60 min.) 
LEKTORI: akad. maliari Iveta Slobodníková a Blažej Mikuš
MIESTO: galéria ZIVTrenčianska 53, Bratislava - Ružinov (mapa)   

PRIHLÁŠKY
Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a rezervovať si miesto zálohovou platbou najneskôr 7 dní pred kurzom.
ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0903 275 335, 0905 255 585
Web prihláška

Ukážky prác