Harmonizačný relaxačný víkend február 2017

Harmonizačný relaxačný víkend
10. - 12. február 2017, penzión Ister, Banská Štiavnica

Jedinečný komplexný program celkovej harmonizácie osobnosti - ladenie zvukom, farbami, jemným pohybom a meditáciou - príjemnou, relaxačnou formou pre každého, aj pre deti v sprievode rodičov.

Program bol obohatený o ranné a večerné cvičenia (sebaobrana s prvkami bojových umení pre mierumilovných ľudí :-), pre ženy aj mužov, Isha Kriya joga, a o arteterapiu s akad. mal. Dušanom Sekelom, workshop pre omladenie, zdravie, krásu a kozmetika z prírodných zdrojov.

Denisa z Bratislavy píše: "Pobyt bol perfektny. Velmi sa mi pacili vsetky casti, najviac asi rozpravanie p. Slobodnikovej, krystály, kozmetické okienko a hudba.....Program bol naozaj nabity... A Banska Stiavnica ma skvele energie :) Este raz dakujem za taky skvely relaxacny pobyt. Fakt som si to užila."

LEKTORI:
Ing. Iveta Slobodníková, absolventka VŠVÚ, arteterapeutka, lektorka kurzov rozvoja tvorivosti a vedomia s vyše 20-ročnou praxou, autorka meditačného systému Modrá planéta (viac)
Mgr. art. Karin Lukáčová, ArtD., operná a multižánrová speváčka, hlasová pedagogička - spev, klavír a muzikoterapia (viac)
Akad. maliar Dušan Sekela, výtvarník, arteterapeut, kurátor a autor umeleckých projektov (viac)

Organizátori:
Ing. Iveta Slobodníková a Mgr. Katka Prigodová, Združenie pre integrálne vzdelávanie

FOTOGALÉRIA