Harmonizačný relaxačný víkend 2016

Harmonizačný relaxačný víkend
11. - 13. november 2016, penzión Ister, Banská Štiavnica

Víkend plný muzikoterapie, arteterapie, cvičenia a základov relaxačnej meditácie. Rozvoj koncentrácie, vizualizácie, kreativity, posilnenie sebaúcty a sebadôvery, objavovanie vlastných talentov. Revitalizačný víkend, sedemnásť hodín zaujímavého programu, zábava, relax aj vzdelávanie v nádhernom historickom UNESCO meste s čarovnou atmosférou – každý si našiel pre seba to, čo práve potreboval.

LEKTORI:
Ing. Iveta Slobodníková, absolventka VŠVÚ, arteterapeutka, lektorka kurzov rozvoja tvorivosti a vedomia s vyše 20-ročnou praxou, autorka meditačného systému Modrá planéta
Mgr. art. Karin Lukáčová, ArtD., operná a multižánrová speváčka, hlasová pedagogička - spev, klavír a muzikoterapia
Martin Rejt, lektor a inštruktor tai chi chuan od r. 2000, žiak Tomasza Nowakowskeho z centra taoistických umení Zlatý kopec v Prahe

Organizátori: Ing. Iveta Slobodníková a Mgr. Katka Prigodová, Združenie pre integrálne vzdelávanie

Zišlo sa 33 krásnych ľudí rôznych profesií z rôznych kútov Slovenska, ktorí počas 3 dní vytvorili úžasnú symfóniu nielen zvukov,ale aj farieb, liečivý priestor plný harmónie, lásky a priateľstva, vzájomného porozumenia. Odchádzali sme domov oddýchnutí, plní radosti, obohatení o nové skúsenosti a nezabudnuteľné zážitky. ĎAKUJEME.

Spoločný obraz našej skupinyAdriana z Trenčína píše: Úžasný víkend s úžasnými lektormi a skvelými priateľmi, vrelo doporučujem takto by som chcela prežiť co najviac dní. 
 

FOTOGALÉRIA